2726
عنوان

کمککککک !!!!!استفراغ پنیری نوزاد

144 بازدید | 31 پست

خانوما دو روزه بچم با هر اروغ بعد از شیر خوردن کلی پنیرک بالا میاره و بعد شرو میکنه به گریه درضمن همش تف هم میکنه 

۵۱روزشه علتش چیه؟؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نفخ میکنه بیچاره درست آروغشو بگیر دیگ شیر میخوره باید پنیر مانند باشه توقع ندارب ک برنج تحویل بدع ک

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2728

عزیزم خوب مشکلی نیس که خداروشکر ک اینارو میاره بالا 

والا خدابیامرز مادربزرگام میگفتن ک عافیت شیرو میخوره و پنیرک رو میاره بالا 

جای نگرانی نداره عزیزم اگ فقط پنیرک خوبه  اشکالی نداره

خب نفخ میکنه بیچاره درست آروغشو بگیر دیگ شیر میخوره باید پنیر مانند باشه توقع ندارب ک برنج تحویل بدع ...

خب درستش چطوریه؟

من میذارم رو دوشم یه اروغ میزنه  

دومین اروغ پنیرک میاره

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
2706