2737
2734
عنوان

قرص ال دی

87 بازدید | 19 پست

سلام خانما من اولین بار قرص ال دی برا پیشگیری استفاده کردم وهرشب خوردم فقط نمیدونستم باید حتما سرساعت مشخص باشه حول وحوش ده تا دوازده شب خوردم.الان چهار روزه قرصا تموم شده وپریود نشدم.امکان بارداری هست تروخدا جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ال دی نیاز نیست سر ساعت بخوری فردا یا پس قردا حتما پریود میشی نگران نباش

دکتر من گفت هرشب سر ساعت باشه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2728

بین دو روز تا ی هفته طول میکشه بعد قطعش پریود شی.. ی هفته صبر کن... اگه نشدی اره هست احتمالش

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738

وقت هست ک بشی ولی معمولا ورق اول باید روش کمکی واس جلوگیری داشته باشی..انشالله ک پریود میشی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
به من همچین حرفی نگفت منم بعدا تو نت خوندم که دیگه قرصام داشت تموم میشد

نگران نباش ایشالله تا فردا پریود میشی

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

بعد قرص تداخل دارویی داره با ی سری دارو ها حتما سرچ کن رعایت کن اگه میخوای ادامه بدی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706