2726
ماست و لبنیات نمیدم .ولی اب پرتقال بخاطر ویتامین ث میدادم دیگه اب لیموشیرین میدم ممنون که گفتی

خواهش گلی، ان شالله که زود زود گل پسرت خوب بشه😍

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کی میفرستیش گفتم شاید جشن یلدارو ببرمش

من که شهریه کاملو تا پرداخت کردم دیگه انفلونزا خیلی شد گفتم شهریه هم میسوزه گفتم دیگه چاره ای نیست الان از ۶آذر نمیره ولی خسته شدم دیگه حودشم خسته شده خیلی گفتم از فردا شاید بفرستمش

اشتها نداره نمیخوره فقط شیر میخوره ای دو روز

اخی عزیزکم🙁🙁🙁

واقعا برای بچه سخت تره

عزیزم دعا میکم ان شالله زود زود خوب بشه نی نیت😍

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
من که شهریه کاملو تا پرداخت کردم دیگه انفلونزا خیلی شد گفتم شهریه هم میسوزه گفتم دیگه چاره ای نیست ا ...

منم شهریه دادم ولی میرم میگم این ماه که نیومد این شهریه مال ماه بعد باشه

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
من اتفافا رفتم گفتم گفتن نه قبول نیست چون مهد بازه و مربی ها هم حضور دارن...بی انصافن واقعا

نمیدونم مال ما یکم بهترن ببینم چی میگن

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم