2737
2734
عنوان

چقد من ازین دخترا تو پیام بازرگانی بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 155 پست
این پسره مو فر فریه که تو همه تبلیعا هست چرا اخه زشته بخدا با ا ن موهاش الیکا تن تاک بسته ۵ روز تا ح ...

بخاطر همون فر موهاش گزاشتن بازی کنه😂😂😂

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین فکر رو میکردم، آخرش گول خوردم😲😕

پس تنها نبودم😂

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2728
بخاطر همون فر موهاش گزاشتن بازی کنه😂😂😂

ودماع گنده ش 

چرا موهاش را شونه نمیکنه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
دقت کردین الان همس تبلیغا خوراکیه بیسکویت کنسرو و....عالیس...قبلنا ما بچه بودیم بانک...نیک کالا محصو ...

تبلیغ بانک چقدررر زیاد بود

الان بانک ها کلاه بردار شدن روشون نمیشه تیزر بسازن

دقت کردین الان همس تبلیغا خوراکیه بیسکویت کنسرو و....عالیس...قبلنا ما بچه بودیم بانک...نیک کالا محصو ...

اره خوراکی و شوینده ها

2738
ودماع گنده ش  چرا موهاش را شونه نمیکنه

مثلا تیپش هنریه😂😂😂

اره خوراکی و شوینده ها

شویندهها که همش خارجیه پول تیلیعات زیاده فقط اونا از عهده ش بر میان

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

اقا من ازون تبلیغه خوشم میاد ک بچه هاشون میرن تو کار مامان باباشون فضولی کنن بعد ازاخر باباهه میگ دوس داری کمک کنی ی جور خاصی میگ بلههه

اقا من ازون تبلیغه خوشم میاد ک بچه هاشون میرن تو کار مامان باباشون فضولی کنن بعد ازاخر باباهه میگ دو ...

اتفاقا بله دوم اشتباهه باید محکم بگن نه شل و ول

😂😂😂😂😂

لسبو را دیدی مرتیکه تو خونه نشسته زنش میره با عشوه در را باز میکنه بی عیرتی تا چه حد

2706