2703
2553
عنوان

فارغ التحصیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 37 پست
ممنون عزیزم پس اگه سال بعد کسی بخواد ثبت نام کنه باید حدود ۱ و ۵۰۰ ترمی بده ... و اینکه شما از طریق ...

اگ مهمان نباشه کمتر..شاید دیگ بخواد فارغ و اتحصیل بشه تو دو ۱۸۰۰ و اینا بشه بازم میگم اگ همون واحد باشه کمتره..من هزینه مهمانو گفتم..نه بدون آزمون

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زبانو بیشتر دوستدارم..ولی هزینه هاشو نمیدونم فک کنم جای خوب ک تو ی تومن ب بالاست  ممنونم

عزیزم یه کار پاره وقت پیدا کن راحت هزینه کلاس زبانت درمیاره.پیشنهاد میدم بری کانون زبان ایران

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
من دو ساله زبان میرم عزیزم قبلا هر ترم ۹۰ تومن بود بعد شد ۱۲۰ الان ۱۶۵ تومنه  منم علاقه دارم د ...

انشاالله عزیزم موفق باشی حتمو ادامه بده موفق میشی..هرترم حدودا چند ماه میشه کتابم زیاد میخواد؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2456
عزیزم یه کار پاره وقت پیدا کن راحت هزینه کلاس زبانت درمیاره.پیشنهاد میدم بری کانون زبان ایران

تهران هست؟کجاست بخاطر شهریه میگی یا خوبه تدریسشون

انشاالله عزیزم موفق باشی حتمو ادامه بده موفق میشی..هرترم حدودا چند ماه میشه کتابم زیاد میخواد؟

عزیزم درس میخونید واسه کیا تو این ممکلکت آخه چی به درد میخوره که درس اینقدر باید هزینه کنی درس بخونی اخرشم هیچ 

هر ترم ۱۶ جلسه اس کتابشم فک کنم ۴۰ تومن اینا باشه البتع من اخرین بار کتابمو بعد از عید گرفتم ۴۰ تومن هنوز تموم نشده دو ترمم اسپیکینگ داریم قیمت جدیدشو دقیق نمیدونم 

2714
عزیزم درس میخونید واسه کیا تو این ممکلکت آخه چی به درد میخوره که درس اینقدر باید هزینه کنی درس بخونی ...

وای نگو من بدون درس میمیرم مگه واسه شغلو و مملکت درس خوندم واسه خودم بود علاقه دارم مخصوصا وقتی روانشناسی خوندم واقعا رشتمو دوستداشتم و دلم میخواد ادامه ش بدم حتما..درس خوندن لزوما رسیدن به پول و درامد نیست 

رشته خوبی هست روانشناسی؟؟

بستگی داره..من اول راضی نبودم درسای ترم یکو ک میخوتوم تصمیم داشتم تغییر رشته بدم ولی نشد بدش ک جلوتر میرفتم دیدم شیرین تر شد..ی استاد دارم میگفت اگ روانشناسی بدرد شغل نخوره حداقل واسه زندگی خود ادم خوبه..همه ب چشم بد نگاه میکنن بهش میگن با دیوونه ها سرو کار دارن خودشونم دیوونن ولی هرکس اینو میگه سوادش صفره چون روانشناسی فقط برای ادمای دیوونه نیست 

عزیزم درس میخونید واسه کیا تو این ممکلکت آخه چی به درد میخوره که درس اینقدر باید هزینه کنی درس بخونی ...

عزیزم مگه برای مملکت درس میخونیم نمیشه ک بشینیم تو خونه 

بعدم الان دیگع زبانو همه بلدن 

هر جا بخوای بری برای کار میگن اول میگن زبان -کامپیوتر

هر ترم ۱۶ جلسه اس کتابشم فک کنم ۴۰ تومن اینا باشه البتع من اخرین بار کتابمو بعد از عید گرفتم ۴۰ تومن ...

اهان ۹۰ بود خوب بوده..اخه دختراییم ۴۰۰ میداد اول منم گفتم بخوام با دانشگاه برم خیلی میشه 

2706