2726
عنوان

رفتار عجیب خانواده شوهرم

337 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها..روز عروسی‌من یادمه مادرشوهرم و خواهرشوهرام نرقصیدن و مثل برج زهر مار نشسته بودن روی صندلی..حتی مادرشوهرم روی سرمون پول نریخت..حالا دیشب عروسی دخترش بود مادرشوهرم اصلا ننشست از اول تا اخر وسط بود..دو تا بسته ده تومنی هم روی سر دامادشون ریخت..دویست تومنم شاباش داد..اصلا مقایسشون کردم با مراسم خودم ..انگار همون ادما نبودن😐خواهر شوهرام تا اخر وسط بودن..روی طرف داماد رو کم کردن دیگه..همش دلم میخواد به شوهرم بگم ولی جلوی زبونمو میگیرم..بدجوری رفته تو دلم از دیشب..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو صندلی های تالار خواهرت میخ داشتن هااا مامانت نمیتونست بشینه

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

باید اخرای عروسی میرفتی میزدی رو شونشون میگفتی خسته نباشید پس میتونید اینجوری هم باشید و برا من نبودید.همینو ب خنده میگفتی😅😅😅

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

همیشه طرف عروس بیشتر میرقصه، ما هم همین بودیم 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
مادر شوهر دامادو بیشتر دوس داره تا عروس طبیعیه

والامادرشوهرمن که کاری باعروسوداماداش نداره.ازاونجایی که پسرشوازدختراش بیشتردوست داره به نسبت منو هم زیاد دوست داره😅😁بله.

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
والامادرشوهرمن که کاری باعروسوداماداش نداره.ازاونجایی که پسرشوازدختراش بیشتردوست داره به نسبت منو هم ...

استثنا

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2706