2726
عنوان

دلم شکسته از خواهرشوهرم

209 بازدید | 11 پست

بچه ها سلام..دیشب مراسم حنابندون خواهر شوهرم بود یک سال از من بزرگتره.. البته ازدواج دومش..۳۱سالشه..از اول به همه اخم کرده بود و بی حوصله نشسته بود..حرفم نمیزد..مخصوصا رفتارش با من خیلی بد بود..با اینکه با این شوهرش چهار ساله دوست بودن و ازدواج از روی عشق بوده..پسره هم وضعش توپ...فقط با فامیلای دوماد خوب رفتار میکرد..به من خیییلی بی احترامی کرد..رفتم توی اتاقش لباس عوض کنم چنان اخمی به من کرد که تنم لرزید و بعدش اومد دره اتاقشو قفل کرد.. اومدم بیرون و رفتم توی آشپزخونه لباسمو عوض کردم..عروسیش واقعا دلم نیست برم..اصلا کشش رفتن ندارم دلم به معنای واقعی شکسته..خدا اینجور ادما رو لعنت کنه که حال ادمو بهم میزنن ..اصلا هر کار میکنم نمیتونم خودمو متقاعد کنم برم..بعضی آدما انقد بدن که آدم دلش نمیخواد حتی ثانیه ای در کنارشون باشه..دلم خیییلی شکستهههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینارو ک گفتی یادمادرشوهرم افتادم هرجای خونش برم پشت سرم میاد یاازپشت پنجره نگاه میکنه ببینه تواتاق چیکارمیکنم سپردمش بخدا.خداب شماهم صبربده عزیزم خودتوواسه یه ادم بی ارزش ناراحت نکن

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی

حرف زدن یاسلام دادن اون به توچی اصافه میکنه ؟  اینجورادما کاری میکنن که بقیه فکرکنن تو یه غول دوشاخی! اصلا محلش نزار فکر کرده چخبره حالا واسه باردوم یه احمق پیدا شده بگیردش  .بهترین تیپتو بزن برو بگو بخند برقص اصلا فکرکن که نیست . امشب به همسرت جربانو بگو بعدا دلخوری پیش اومد بگی که خواهرتوام اینطوریه .  احتمالا مامان خودتم دعوته  برو بشین سر میز آشنا و به معنای واقعی خوش بگذرون تا بسوزه !! 

نه ما بین حنابندون و عروسی چند روز فاصله میزاریم برای رفع خستگی

اهان.خب عروسی هم رفتی کلا خودش و طایفه شوهرشو بیمحل کن.احساس میکنم خیلی مهربون و ساده ای از اخلاقت سواستفاده میکنه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘