2737
2734

برای آجی بادانا که خ مهربون بود نمیدونم کاربری جدید داره یا چی ولی دلم براش تنگ شده برای یگانه هارلی کاراسودا دلی کاربری که قطعش کردی تنگ شده

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن کت شلوار پوش

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
2728

یگانه دیروز تاپیک زد

من کایمهرو دوست داشتم. شیطونکی هم دوست نصفه شبام بود.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738

بانوی شرقی

ی چیزی بگم دعوام نکنید من اصلا از هارلی خوشم نمیومد نمیدونم چرا🤗

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

دلم‌واس ی کاربری تنگ شده الان اسمش یادم نیس چند سال پیش با شوهرش و دختر ۶ ماهش تو هواپیما بودن سقوط کردن حساب کاربریش تا چند وقت پیش بود عکسای اتاق بچش با شوق و ذوق گذاشت.یهو صبح زود همسایشون اومد گفت که فلانی دیشب فوت کرده واقعا اون روز تو نی نی سایت غوغا بود

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
دلم‌واس ی کاربری تنگ شده الان اسمش یادم نیس چند سال پیش با شوهرش و دختر ۶ ماهش تو هواپیما بودن سقوط ...

مامان ترنم 😣

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706