2726
عنوان

احساس حسادت به زندگی لاکچری دیگران

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حسادت چرا مطمعن باش هر که بامش بیش برفش بیشتر

اصلا خودتو مقایسه نکن هر آدمی زندگی خودشو داره

خوده من داداشم یه خونه داره مثله قصره یه ماشین خارجی داره

ولی عوضش کارشون و زحمتشون بیشتر و من اصلا بهشون حسادت نمیکنم عوضش تلاش میکنم زندگی خودمو بسازم

بنظرم شما هم به جای حسادت رو زندگی خودتون متمرکز شو 

خیاطی یا ارایشگری یاد بگیر اگه مسالت صرفا مادیه

اینکه بشینی یه گوشه و فقط مقایسه کنی خودت اذیت میشی

ببین عزیزم اگه قرار بود همه توی عالم پزشک و برج ساز و مهندس و پولدار باشن پس کی به اینا خدمت می داد؟ کی کارمند میشد کی رفتگر میشد کی نانوا میشد کی بنا میشد اینم بگم حسادت خیلی بده چون هم خودتو اذیت میکنی هم اونایی رو که داری حسرت زندگیشونو میخوری توی وجود هر زنی حسادت هست اما نه اینقدر سعی کن شکر گذار باشی که شکر نعمت نعمتت افزون کند

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
هی روزگار

البته ما تازه اول راهیم ولی با این وضع اقتصادی فک نکنم بتونین اونقدر پولدار شیم من با یه پسری قصد ازدواج دارم بنده خدا تازه داره میره سربازی تا بیاد و دنبال کار بره😑😑

ظاهرش قشنگه اما باطن زندگیشون چی ، هیچ وقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن ، چه ب ...

باور کن بازم به من حسادت میکنن..همین یه لباس نو میپوشم رنگ‌و روشون عوض میشه

اصلا حسادت زندگی دیگران رو نخور تو دلشون آشوبه خودم دیدم . تو فامیل بيشتريا پولدارن ولی یا مرده خیان ...

بیشترین طلاق قسمت بالا شهر تهران از هر ۱۰ طلاق ۸ تا بخاطر  خیانته 

بله ولی متاسفانه  مرد میگه زنم تامینه  ومیره پی کثافت کاریش

به هیچکس حسادت نکن ، فقط به اندازه افراد ثروتمند و موفق تلاش کن ، در راه درست ، تصمیم های اقتصادی صحیح بگیر تا به مرور اوضاع اقتصادیت رو به راه بشه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

من مطمئنم ادما هر چی پولدارترن بیشتر حرص میخورن  و میخوان 

کمتر قانع ان و همش میترسن که کم نشه و حسودترن به خدا آدم تیلیاردر دیدم که چشم نداره اطرافیانش یه پالتو بخرن 

اونا هم خودشونو با بالا دستیاشون مقایسه میکنن و حس کمبود دارن 

عزیزم پول خوبه ولی خوشی واقعی  و امنیت و آرامش واقعی  به این چیزا نیست  

رو خودت کار کن و خودتو درگیر این چیزا نکن حسود هرگز نیاسود

خداروشکر هیچکس دوروبر ما زندگی لاکچری نداره یک از یک بدبختر😂

😂😂😂😂👍

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

من داییم و خاله هام و عموم و داداشم و کلا فامیل همه خارج از ایران زندگی میکنن من و مادرم و برادر کوچیکم اینجا نمیشه که خودمو بزنم که چرا یه فامیل هر کدوم یه کشورن من ایران موندم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2706