2410
2553
عنوان

احساس حسادت به زندگی لاکچری دیگران

1751 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها..گاهی وقتا احساس میکنم دارم به دخترای فامیلمون حسادت میکنم..همین که کسی از شوهره یکی از اونا تعریف کنه من حسودیم میشه..چون از شوهره من بالاترن..خونه های بزرگ و آنچنانی و ماشینهای مدل بالا دارن..خیلی دارم خودمو مقایسه میکنم..احساس ضعف میکنم و حالت افسردگی گرفتم..دلم اروم نمیشه..واقعا نمیدونم چیکار کنم..همه دلشون زندگی لاکچری میخواد..چطور خدا واسه بعضیا انقد میزاره سر راهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فداتم از دل من گفتی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

خداروشکر هیچکس دوروبر ما زندگی لاکچری نداره

یک از یک بدبختر😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2714

هرکی با هر شرایط مالی میتونه ب اندام یا ماشین یا قیافه و محل زندگیه کسی حسودیش شه! درسته همه دلشون زندگی و رفاه میخاد ولی حسادت تو هرسطحی ممکنه وجود داشته باشه ربطی ب وضع مالی نداره رو خودت کار کن 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2706