2726

بچها سلام من آزمون ارشد دارم فروردین هست 

بعدش خعلی کند خوندم 

پکیج مدرسان دارم و روزانه ۸ ساعت میخونم ولی مثلن خعلی کم به کم پیش میرم 

یساعت مثلن ۳ صفحه میخونم 

هرچی سرچ میکنم فقط حرفای الکی بالا میاره 

چیکار کنم سرعتم بره بالا 

ممنون از همه 

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

حتما روخوانیت ضعیفه 😐یا از اونایی که باید ده بار یه خط و بخونن تا بفهمن چی به چیه

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مدرسان کلن خوبه و نکته ب نکته اش مهمه واسه همین سرعتتو کم میکنه. سعی کن عادت کنی از هشت یا 9صبح شروع کنی تا تا دوازده شب.. بعد ببرش دو شب.. مطالعه مستمر خیلی مهمه ک این روندو ادامه بدی

مدرسان کلن خوبه و نکته ب نکته اش مهمه واسه همین سرعتتو کم میکنه. سعی کن عادت کنی از هشت یا 9صبح شروع ...

😫😂۲ شب 

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
کند خونی چند تا علت داره که میتونه شامل وسواس مطالعاتی ، مشکل در رو خونی متن ، عدم تمرکز باشه شما جز ...

عدم تمرکز 😐

تا ساعت دو شب... سخته؟ 

کمتر از ۷ ساعت نخابم اصلا نمیتونم بلند شم 

و اگر مشکله وسواس مطالعاتی دارین باید بگم روشی که خودم امتحان کردم و جواب داد این بود که میتونین تو دفعه اول بدونه اینکه اصلا بخوای چیزی بفهمی فقط وفقط خود متن رو روخونی میکنی و تایم میگیری اما حواست باشه که بدون استرس این کار رو کنی سری بعدی تو خوندنت نکات مهم رو خط بکش و بازم تایم بگیر و بار سوم مفهومی بخون و تایم نگیر دیگه کار دیگه ای به درد بخوره در این حین اینه که یه کاغذ سفید بردار رو روی متنایی که میخونی نگه دار تا برنگردی عقب موفق باشی

تا ساعت دو شب... سخته؟ 

برا رفع خستگی و چرت چبکار کنم 

2706