2410
2553
عنوان

سلام_ بارداری

112 بازدید | 18 پست

سلام من 14 آبان  آخرین پری بوده 

و 21 آبان تموم شدم پریمم نامنظم یه دختر یکسال و دوماه دارم  و متاسفانه بی بی زدم هاله داره  چند وقت پیش حالت تهوع صبح گاهی و شب قبلش دوبار بالا آوردم ممکنه باردار باشم واقعا؟ تستم زدم مثبت نمیدونم چیکار کنم

🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله مثبته

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2714
دخترم خیلی کوچیکه نمیدونم چیکار کنم

یه هاله داره فکر کنم مثبته

برو یه آز بده به بی بی اکتفا نکن 

امیدت له خدا اگه باردار بودی نگه دار هدیه خداست  

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
سر دخترم سه هفته بودم که همش هاله بود بعد کم کم پرنگ شد

عزیزم اگه باردار بودی حتما نگه ش دار 

خواست خدا بوده 

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
دیروز اینجا یه خانومه بچش ۵ ماهه بود دوباره باردار شده بود خاست خداست چه میشه کرد

آره واقعا 

منم سر زایمان دومم بیمارستان یه خانمی اومد واسه زایمان گفت بچه دوم شه و بچه دیگش ۱ سالشه 

2706