2703
2553
عنوان

یه خانوم‌مریض حال

413 بازدید | 25 پست

مدتیه با مادر یه بچه ها سلام علیک دارم دم مدرسه ظاهرش زن ساده و خونگرمی بود بچم خیلی دوست داشت خونشون بره. و اون خانوم هم جلو بچه من هی تعارف زیاد میکرد که فلان روز بیاین خونمون کیک بپزیم اما روز موعود خانم غیبشون میزنه و هیچ جوابی نمیده تا حالا ۳بار این کارو کرده که شدیدا بچم گریه کرد که پاشو بریم خونشون و من خیلی سخت کنترلش کردم و گفتم ما نمیتونیم بریم خونشون چون جوامونو نمیدن. تازه هر سری من هم تعارفشون میکنم که شما بیاید اما کلا انگار این زن مریض حاله. پنج شنبه گذشته هیچ خبری ازش نشد حتی بچم گوشیمو گرفته بود به حالت قهر رفته بود تو اتاق کلی زنگ زده بود رو گوشی این خانوم و اون اصلا جواب نداد و حتی پیام هم فرستاده بود اما بازم جواب نداد. امروز اون خانوم مذکور رو در مدرسه دیدم خیلی سرد باهاش برخورد کردم. انگار ناراحت شد که محل نذاشتم🤔الان پیام داده پنج شنبه بیاید خونمون. به نطرتون چه جوابی بهش بدم . اصلا رفتارای گذتشو به رو خودش نمیاره. مطمئنم این دفه هم سرکار میذاره . دلم میخواد یه چیزی بهش بگم جلزولز کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا شروع این رفت و امد خیلی مسخرس...چ لزومی داره بری خونه همکلاسی پسرت!؟

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2720

اصلا نرو 

خودتو کوچیک نکن 

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
2714
اصلا شروع این رفت و امد خیلی مسخرس...چ لزومی داره بری خونه همکلاسی پسرت!؟

خیلی باهم صمیمی هستن بچه ها. اون خانم اول شروع کرد که تعارف بسیار زیاد که بیاید خونمون و بچه منم دلش رفت که بره خونشون

چه حوصله ای داری ول کن بابا من بچه م اینجوری پیام میدادحسابشومیرسیدم چه قدشل میگیرین

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خیلی باهم صمیمی هستن بچه ها. اون خانم اول شروع کرد که تعارف بسیار زیاد که بیاید خونمون و بچه منم دلش ...

اشکال نداره...نرو دیگ و بگو نمیتونی بیای جایی دعوتی ...با پسرتم صحبت کن 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

بگو باش میام  واست شامم میگیرم میام 

چیزی درست نکن کیک پختم برات میارم

پنجشنبه گوشیت خاموش کن با بچت برید پارک😊

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706