1600
1605
عنوان

یه خانوم‌مریض حال

330 بازدید | 25 پست

مدتیه با مادر یه بچه ها سلام علیک دارم دم مدرسه ظاهرش زن ساده و خونگرمی بود بچم خیلی دوست داشت خونشون بره. و اون خانوم هم جلو بچه من هی تعارف زیاد میکرد که فلان روز بیاین خونمون کیک بپزیم اما روز موعود خانم غیبشون میزنه و هیچ جوابی نمیده تا حالا ۳بار این کارو کرده که شدیدا بچم گریه کرد که پاشو بریم خونشون و من خیلی سخت کنترلش کردم و گفتم ما نمیتونیم بریم خونشون چون جوامونو نمیدن. تازه هر سری من هم تعارفشون میکنم که شما بیاید اما کلا انگار این زن مریض حاله. پنج شنبه گذشته هیچ خبری ازش نشد حتی بچم گوشیمو گرفته بود به حالت قهر رفته بود تو اتاق کلی زنگ زده بود رو گوشی این خانوم و اون اصلا جواب نداد و حتی پیام هم فرستاده بود اما بازم جواب نداد. امروز اون خانوم مذکور رو در مدرسه دیدم خیلی سرد باهاش برخورد کردم. انگار ناراحت شد که محل نذاشتم🤔الان پیام داده پنج شنبه بیاید خونمون. به نطرتون چه جوابی بهش بدم . اصلا رفتارای گذتشو به رو خودش نمیاره. مطمئنم این دفه هم سرکار میذاره . دلم میخواد یه چیزی بهش بگم جلزولز کنه

حرفتوبزن بذاربفهمه خرشودرازبسته

ازپـــس تــمام نـــداشـــــتہ هـــایــم تنـــها افتخــــارم ایــن اســــتــــ  کـــه  سیـــــــــدم                                                                                               مسئــله ایــن استـــــ  ؟عـــــده ایــی مـــرده متـــحـرکـــــ !  بــــراےحســـــین علیــــه الســــلام عــــزادارے میـــکـنـن,ونمـیـــفهمنـدکـــه ایـــنگـونه عـــزادارے بـــراے مـــرده ذلـــیلـی چــــون خــــودآنــهاسـتـــ !!!  نـــه بــــراےزنـــده جاویـــدی چــــون حســـــین علیـــــه الســــلام ;افســــوس کـــه بجــــاے اینــــکــه درپـــی افـــکـارحســـــین باشــــند فقـــط زخــــم هــاے تنــــش رامیــبیـنند وبـــزرگــــتریــن رنــــج اورا کــــم آبــــی میــــدانــند۰                    اســـتاد شــهید علــــی شــــریــعتــی

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

بنویس ممنون جایی دعوتیم... 

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
اصلا شروع این رفت و امد خیلی مسخرس...چ لزومی داره بری خونه همکلاسی پسرت!؟

خیلی باهم صمیمی هستن بچه ها. اون خانم اول شروع کرد که تعارف بسیار زیاد که بیاید خونمون و بچه منم دلش رفت که بره خونشون

1432

چه حوصله ای داری ول کن بابا من بچه م اینجوری پیام میدادحسابشومیرسیدم چه قدشل میگیرین

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خیلی باهم صمیمی هستن بچه ها. اون خانم اول شروع کرد که تعارف بسیار زیاد که بیاید خونمون و بچه منم دلش ...

اشکال نداره...نرو دیگ و بگو نمیتونی بیای جایی دعوتی ...با پسرتم صحبت کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو شکر که منم مادر شدم.لطفا برا سلامتی نفسم دعا کنید  

بگو باش میام  واست شامم میگیرم میام 

چیزی درست نکن کیک پختم برات میارم

پنجشنبه گوشیت خاموش کن با بچت برید پارک😊

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
1601
خیلی باهم صمیمی هستن بچه ها. اون خانم اول شروع کرد که تعارف بسیار زیاد که بیاید خونمون و بچه منم دلش ...

بابامگه بچه هرجادلش رفت بایدبره اصلا اجازه نده

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
مگه سر حرفشه؟مطمینم پنج شنبه باز غیبش میزنه. فقط میخوام یه چیزی بش بگم ناراحتی بچمو سرش خالی کنم

اینجور آدما ارزش ندارن گلکم 

خیلی سرد بگو 

سلام نه جایی دعوتیم مرسی.

بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازین با تشکر "قسمت"  
1578