2737
2734
عنوان

دعوای خواهرم با شوهرم +اسکرین

8212 بازدید | 101 پست

خانما خیلی حالم بده نمی دونم چکار کنم .

من با خواهرم 6 ساله قطع رابطه ام دلیلشم اینه که میخواد زندگی منو خراب کنه با کاراش .الان دو هفته هست داره زنگم میزنه ولی جواب نمیدم .الان به شوهرم پیام داده بحث شون شده شوهرمم عصبانی شد هرچی جلو دستش بود شکوند بعدم زدبیرون گوشیش هم نبرده .

وایی

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش شوهرتم جواب نمیداد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

ببخشید استارتر جان مجبورم اینجا بگم 

بچه هاکسی تاحالا پرینت پیامکای خط همراه اولشو گرفتهه؟؟؟پیامای ورودی ام میدن یا فقط خروجی؟؟؟تورو خدا هرکس میدونه بگه بهم تو مخمصه بدی افتادم

عشق....مثل دیدن راه درست تو دوراهی
2706