2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب یجورایی شوهرم روش خوبه ولی هوای منم داره بجاش

واقعا اصلا توجه نکن

ببین خواهر

افکارای منفی باعث میشن اون. اتقافا تو زندگی ظاهر بشن

تو فقط تمرکزت رو شوهرجان باشه

اگرم چیزی گفت توجه نکن

حالا من دقیقا نمیدونم منظورت چیه

مثلا مادر شوهر تو کار دخالت میکنه

شوهر حرفشو تایید؟

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
واقعا اصلا توجه نکن ببین خواهر افکارای منفی باعث میشن اون. اتقافا تو زندگی ظاهر بشن تو فقط تمرکزت ...

ببین نزدیک عروسیمه خب سر مراسمم خیلی زرنگ بازی دراورد

شوهرمم هیچی نگفت گفت دست من نیست

حالا من هرچی میخام دیگ فراموش کنم نمیتونم هی ناراحت میشم بهم برخورده

ولی میدونم دیگ بعد مراسم زبونش کوتاه میشه

درکت میکنم شدیییید بعضی وقت ها میگم اصلأ جداشم که مجبور نباشم خانواده اش رو ببینم ببین تا چه حد رو ...

خیلی رو مخ نیستن 

فقط خیلی زرنگه خیلی

شوهرمم واسه اینکه وجهشون پیش من خراب نشه چیزی نمیگه ازشون

ببین نزدیک عروسیمه خب سر مراسمم خیلی زرنگ بازی دراورد شوهرمم هیچی نگفت گفت دست من نیست حالا من هرچ ...

حتما شوهرتم ناراحت میشه نمیتونه چیزی بگه

یچیزی،چرا خودت با مادرشوهرت

صحبت نمیکنی؟

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
دقبقا عین من! منم همین حس داشتم دوسااال دورویی و زرنگ بازی مادرشوهرم تحمل کردم دیگ بریدم! خداروشکر ک ...

زرنگ بازیشون واسه همس ینی

همه میدونن دخترا جاریا

شوهرمم میدونه فک کنم ولی بروی خودش نمیاره

حتما شوهرتم ناراحت میشه نمیتونه چیزی بگه یچیزی،چرا خودت با مادرشوهرت صحبت نمیکنی؟

شوهرم بین منو مامانش گیر کرده

اونا زبون دارن یک دنده ان

از طرفی حرف بزنه شاید کمکش نکنن

شوهرم بین منو مامانش گیر کرده اونا زبون دارن یک دنده ان از طرفی حرف بزنه شاید کمکش نکنن

عزیزم خودتو گفتم با مادرشوهرجان حرفو بزنی

2706