2726
عنوان

غربالگری دوم

157 بازدید | 16 پست

با سلام من  در آزمایش غربالگري اول خطر متوسط سندورن دان داشتم ولی سونو nt نرمال بود بعد آزمایش غربالگري دوم دادم که همه ریسک ها منفی بود ..حالا سوالم اينه تا چند درصد مشکلی ندارم ؟ وايا  اگر در غربالگري دوم وزن مادر با اختلاف یک کیلو ثبت شده باشد آیا در نتیجه آزمایش تا ثير داره ؟

خواهره منم تازه ج غربال گری اولش اومده ریسک سندرم داونش ا ب ۲۵۰، ان تی تو رنج نرمال تیغه بینی ام دیده شده خیلی آشوبیم

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه وزن ربطی نداره .بچه اتم سالمه.نود درصد ازمایشات الکی رسیک میزنن .دکتر ژنتیگ اینو به من گفت ولی اگ ...

غربالگري دومم مشکل نداره ...متخصص زنان گفت اگه غربالگربيت دوم مشکل داشت ميفرستيمت آمینو ..پس وزن تاثیر ندارد ؟

2728
مال من در غربالگري اول1به 339

انشالله از خواهره منم سالم باشه بارداری دعا کن براش لطفا😔 البته من از ی نفر ک قبلن تو آزمایشگا کار میکرد شنیدم ک قبلن ۱در۵۰رو در رنج خطر بالا قرار میدادن الان ادر ۲۵۰رم زدن ریسک بالا بخاطر بیزینسه خودشون حالا الله اعلم

انشالله از خواهره منم سالم باشه بارداری دعا کن براش لطفا😔 البته من از ی نفر ک قبلن تو آزمایشگا کار ...

من در مورد غرباگري اولم رفتم پیش ژنتیک فرستادم پیش یه فوق تخصص که آمینو انجام بدم ولی متخصصه گفت مال من مابين هست خطرش متوسط هست اگه غربالگري دوم مشکل داشت بیا آمینو ...ولی یه خانم بود ريسکش 1به 30 سریع آمینو ازش گرفت ..فکر کنم زیر 50 خطر داشته باشه باز میخوای از متخصص اش بپرس

من در مورد غرباگري اولم رفتم پیش ژنتیک فرستادم پیش یه فوق تخصص که آمینو انجام بدم ولی متخصصه گفت مال ...

ممنون عزیزم اخه میدونی جریان ما فرق داره، اجیم سونو غربالو رفته بود پیش یه سونوگراف خیییلی معمولی ان تی و زد ۲/۳ بعد رف ازمایش خون بعد من ب کار اون سونو شک کردم بردمش پیش ی سونوی معروف ان تیو زد ۱/۸ و گف تشخیص من اینه ک این بچه سالمه حسابی زوم کرد رو گردنش دوسه بارم تاکید کرد گف تشخیص من سالمه ولی بازم نگرانیم

غربالگري دومم مشکل نداره ...متخصص زنان گفت اگه غربالگربيت دوم مشکل داشت ميفرستيمت آمینو ..پس وزن تاث ...

نه وزن تاثیر نداشته اون قدری که بخواد ازم غربالگری دومت رو اشتباه کنه اگر انومالیت مشکل داشت میفرستن اغلب ازمایشها زیاد خطا داره 

نه وزن تاثیر نداشته اون قدری که بخواد ازم غربالگری دومت رو اشتباه کنه اگر انومالیت مشکل داشت میفرستن ...

برا خواهرم اگر سونو تو اندازه ان تی اشتباه کرده باشه چی؟

2706