1662
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

ببخشید استارتر جان مجبورم اینجا بگم 

بچه هاکسی تاحالا پرینت پیامکای خط همراه اولشو گرفتهه؟؟؟پیامای ورودی ام میدن یا فقط خروجی؟؟؟تورو خدا هرکس میدونه بگه بهم تو مخمصه بدی افتادم

عشق....مثل دیدن راه درست تو دوراهی
1665

گریه می کنم خودم را به در و دیوار می زنم جبغ بنفش می کشم ولی بعد از ساعاتی دنده عقب بر می گردم و دنبال یه راه غیر بن بست می گردم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

دنده عقب میگیرم

از دست بعــضیا دلخورم😑             Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍                             اهای اونیکی  بهم میگی بی جنبه اگه جزئیات  زندگی زناشویی رو نمیگم بی جنبه ام ،اره بی جنبه هستم همون بهتر  ک گورتو گم کردی            همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            این امضای  اختصاصی من است               😍 من یک دختر ترکم😍    یک دهه ۸۰ایم😎

بن بست رو میخوریم و رد میشیم😃

خدایا به سر بریده ی امام حسین و پهلوی شکسته ی حضرت زهرا و مصائب حضرت زینب به همه ی منتظرا و من همین امسال بچه ی سالم و صالح بده. یه صلوات بفرستین برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان.

اینقد بش فک میکنم تا روانی میشم😐 هاپو میشم😐 سلیطه میشم😐 باز بگم یا بسه

منو لایک نکنید لطفا 👀 من هم شمارو حتی در تاپیک های خودم لایک نمیکنم ، لطفا بی احترامی تلقی نکنیدش🌸 / میخوام آدمِ خوبی بشم  

من خیلی گریه کردم خیلی بی‌قراری کردم گفتم بالاخره از این راه یا خدا یا بنده خدا رو قانع میکنم و نتیجه میگیرم اما حقیقتا نشد چون حکمت خدا یه چیز دیگه بود 

گاهی باید به بن بست بخوری بی قراری کنی گریه کنی اما بازم اونچه که حکمتت هست رقم میخوره پس من فقط توکل کردم به خدا و قانع شدم به آنچه که خواست خداست نه خواست خودم 

غمی،شیرین ،،، دلم را می نوازد...💔.   تو مرا آزردی... که خودم کوچ کنم از شهرت...خیالت راحت!میروم از قلبت...میشوم دورترین خاطره در شبهایت...تو به من میخندی!و به خود می گویی باز می آید و می سوزد از این عشق ولی...برنمیگردم نه!میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد...عشق زیباست و حرمت دارد...👌
سه ماهه کارم گریس

خب چه جور مشکلیه 

واقعا راه حلی براش نیست؟ 

یه کم می تونی بازش کنی؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
1645