2737
2739
عنوان

خونریزی دارم هفت هفتمه 😭😢😢

130 بازدید | 10 پست

دوستان پنج روزه خونریزی شدید دارم(قبلش لک بینی داشتم) همراه با لخته ولی درد هیچی ندارم دو روز پیشم رفتم جنین رو دیدن سقط نشده ولی وقتی سونو رو نشون دکترم دادم گفت در حال سقطی شیاف پرژسترونم استفاده میکنم ولی بی فایدست بنظرتون کسی که سقط میکنه بعد چند روز خونریزی بچش میفته؟ایا امیدی هست کسی بوده شرایطش مثل من باشه😢😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برای لانه گزینیم ۷ روز لک داشتم دیگه نداشتم تا هفته ۱۲، یک روز لک داشتم، روز بعدش خونریزی شروع شد و بعد هم چند ساعت درد شدید داشتم و بعد هم اونچیزی که نباید میشد، شد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

منم ۵ هفتمه خونریزی دارم ولی لخته لخته نمیاد ابکیه خون مباد از دیروزم قط شده ولی باز دستمال تمیز میکنم خونیه 

ب دکتر گفتم گفت علائم سقط نیس ولی تهدید به سقطه شیاف مقعدی داده یدونه صبح میزارم یدونه شب 

یدونم اسپیرین میخورم 

دوقلو هم دارم دوتا ساک دیدن 

نمیدونم والا تکلیفم چیه برام دعا کنید 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
منم ۵ هفتمه خونریزی دارم ولی لخته لخته نمیاد ابکیه خون مباد از دیروزم قط شده ولی باز دستمال تمیز میک ...

ایشالله بسلامتی بغلشون کنی واست دعا میکنم منم نگرانم تکلیف خودمم نمیدونم😒

2738
من ۲۰ روز خونریزی داشتم ولی لخته نداشتم آمپول خارجی میزدم و شیاف خارجی قطع شد راستی ۴۰ تا حدیث کسا ن ...

نمیدونم والله دکترم فقط شیاف داده روزی یه دونه ولی با اینکه خونریزیم همراه با لختست پنج روزم هست ولی دردی ندارم مرسی عزیزم منم نذر میکنم🙇❤