عنوان

تو روخدا بگید کسی بوده با مصرف سایتوتک جنینش سالم بدنیا اومده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4268 بازدید | 65 پست
من تجربه ای ندارم ولی ظاهرا قراره این بچه بیاد تو این دنیا😍 وگرنه تاحالا ندیدم کسی بگه با این قرص س ...

دعا کنید سالم باشه دوست عزیز واقعا شوکه شدم وقتی  بعد دوهفته فهمیدم هنوزم هستش

دعا کنید سالم باشه دوست عزیز واقعا شوکه شدم وقتی  بعد دوهفته فهمیدم هنوزم هستش

انشالله ک سالم و سرحاله 

مگه خونریزی کردی ک فکر کردی افتاده؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمدی الان پشیمون نیستی ؟

بزرگ کردن ۳ تا بچه کوچیک سخته هم از نظر اقتصادی هم برای یه مادر که باید تنها بزرگ کنه کمکی نداره اگه تصمیم به سقط گرفتم برای راحتی خود بچه بود 

2728
اره چند روز لخته خون افتاد ازم گفتم خب افتاده حتما

چقد عجیب خیلی سخته سه تا بچه کوچیک اما انشالله قدمش خیر و برکت و خوشی براتون بیاره 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
 درسته عزیزم دعا کن سالم باشه الان نکران سلامتش هستم 

هیچ نگران نباش . خدا خواسته نگهش داره نگهش داشتته . فقط تا غربال گری ۲ صبر کن . دکتر زنان اگه قبل غربالگری دو گفت بندازش قبول نکن

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
اره چند روز لخته خون افتاد ازم گفتم خب افتاده حتما

مطمئن باش این بچه حتما برات خیر و برکت داره بسیار و مصلحت تو در این بوده که حتما بمونه و گرنه خیلی کم پیش میاد که اینجور بشه از نظر سلامت هم سونوگرافی اینا رو هم انجام بده انشالله که مشکلی نداره 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
بزرگ کردن ۳ تا بچه کوچیک سخته هم از نظر اقتصادی هم برای یه مادر که باید تنها بزرگ کنه کمکی نداره اگه ...

مگه خونریزی نکردی  بعدش  ... ولی خوشبحالت  🥰

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706