2410
2553
عنوان

واجبه، بیاین

316 بازدید | 17 پست

بچه‌ها مهربون باشید با هم خب، من گاهی یه چیزی سرچ میکنم تاپیک‌های چندسال پیش نینی سایت میاد بالا؛ خیلی با هم مهربون‌ترن، خیلی نسبت به شرایطی که با زندگی خودشون فرق داره پذیراترن، خیلی قشنگ‌تره، لذت میبرم از دیدن مهربونیشون. الآن خیلی از تاپیک‌ها رو باز میکنم همه با هم دعوا دارن، از سرکوفت ارزون خریدن فلان چیز، تا دعوا سر اینکه چرا فلانی دوسپسر داره، تا دلخوری ازینکه یکی نظرش فرق داشته. مهربونی خیلی قشنگ‌تره، نمیشه خوشحالی هم‌دیگه رو خراب نکنیم؟

سن استورما بی. 

عزیزم خودتون می گین چندسال پیش از چند سال پیش مردم مشکلات سخت تر و بدتری دارن همه عصبی شدن البته دلیل نمی شه بد برخورد کرد ولی خب... 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان هیچکی اعصاب نداره مجازیو واقعیم نداره نمیدونم چرا 

اره شوهر من خیلی صبور بود ولی الان اینقدر عصبی شده .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
عزیزم خودتون می گین چندسال پیش از چند سال پیش مردم مشکلات سخت تر و بدتری دارن همه عصبی شدن البته دلی ...

متوجه‌ام. اما آدم خوشرویی میبینه روزش ساخته میشه. امروز صبح من توی مترو بودم، مترو کیپ تا کیپ پر بود، همه هم ۷ صبح توی متروی به اون شلوغی بودن دنبال بیچارگی‌هاشون اما چندنفر آدم خوشرو با هم خوش‌وبش میکردن، دستفروشه روحیه داشت و میگفت و میخندید، من از همون صبح تا الآن انرژی گرفتم ازین برخوردای قشنگ. 

سن استورما بی. 
2714

آره واقعا من نمیدونم چرا ما نمیتونیم هرکسی که مثل خودمون نباشه را تحمل کنیم . هرکی فکر و عمل و اعتقادش مثل ما نیست حتما یه ادم مشکل داره . فقط ما و هرکی مثل ما باشه خوبیم ، بقیه بد . اخه این چه فکرررررریه

چی بگم. :(

دختره از مشکلش با دوس پسرش نوشته بود ، زیرش چه کامنتای بدی بود ، هزار جور حرف ناپسند و هزار جور قضاوت که تو خرابی که دوس پسر داری . والا منم دوس پسر داشتم الانم باش ازدواج کردم و به قدری هم متهعد و وفادارم . نه خرابم ، نه با هزارتای دیگه بودم ، نه الان شوهرم هر روز سرکوفت بم میزنه و نه ...

ففط این  نیستاااا

کلا راجع به هررر چیز شخصی و اعتقادی هرکسی خیلی راحت نظر میدیم و قضاوتش میکنیم

در اینکه امروزه مشکلات خیلی بیشتر شده شکی نیست

اما هنر اینه که با وجود مشکلات باز هم متانت و ادب خودمون رو حفظ کنیم.... همه مشکل دارن.... قرار نیست بخاطر مشکلات خودمون بقیه رو بکوبیم و مشکلی روی مشکلاتی اونا باشیم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706