2733
2734
عنوان

کیا تو اوج ناامیدی حکمت خدا رو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 61 پست

من

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم انشاالا که خیره

فدات بشم.انشالله این ماه مامان میشیم

نگاه نکن جلو صدنفر پرچمتو میبرم بالااز خودت دربیای جلو هزار نفر شلوارتو میکشم پایین✌✌✌✌
2731
دعات میگیره واسه ماهم دعا کن خدا خیرت بده

چشم

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂
2738
اسی عنوانتو بخونی ارامش میگیره ادم تو اوج ناامیدی یهو خدا بهت رو کنه 😍😍😍

ب قدری ناامیدم ک حد نداره فقط خدا میدونه.انشااله کمکم کنه

نگاه نکن جلو صدنفر پرچمتو میبرم بالااز خودت دربیای جلو هزار نفر شلوارتو میکشم پایین✌✌✌✌
2706