2737
2734
عنوان

کیا تو اوج ناامیدی حکمت خدا رو دیدن

1147 بازدید | 61 پست

خیلی ناامیدم اما ته دلم یه امید کوچولو وجود داره اما میدونم چهار روز دیگ ناامید میشم و این ماجرا نمیدونم تا کی ادامه پیدا میکنه

چهار روز دیگ موعدمه😥علایم بارداری رو دارم ولی میدونم مث ماه های قبله

نگاه نکن جلو صدنفر پرچمتو میبرم بالااز خودت دربیای جلو هزار نفر شلوارتو میکشم پایین✌✌✌✌

خیلی نذر کردم ک این ماه خدا جواب همه استرس ها و زحمت هامو بده

نگاه نکن جلو صدنفر پرچمتو میبرم بالااز خودت دربیای جلو هزار نفر شلوارتو میکشم پایین✌✌✌✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی با اطمینان میگی میدونم نا امید میشم   خب میشی!    امید داشته باش گلم  بگو خدایا  میسپرم به خودت   هر چی صلاحمه   اتفاق بیوفته

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

شما با این حرفی که میزنی : میدونم نا امید میشم....راه ورود خوشبختی و امید به زندگیت را میبندی 

دختر خاله من بعد از ۱۰ سال باردار شد

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

منم واس ی مشکلی ته دلم امیددارم اما میدونم نمیشه😢😢😢خدایا خودت کمکم کن،انشالله شماهم اینماه باردارباشی وی بچه خوشکل وسالم بغل بگیری 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

من دو ماه پیش دیدم الان باز خود خدا تو کارمون گره انداخته چند روزه خیلی ناراحت و داغونم الان ولی همیشه ته دلم امید دارم نمیدونم حکمت خدا چیه که اینطوری هی گره میندازه تو کار ما تا میاییم شاید باشیم یه چیزی میشه که نگران بشیم ولی کاش اینبارم مثل دو ماه پیش شادمون کنه خیلی خسته شدم دیگه واقعا 

وقتی با اطمینان میگی میدونم نا امید میشم   خب میشی!    امید داشته باش گلم  ...

میگم اینو

اما ته دلم ی چیز دیگس

من در مورد حاملگی نبوده ولی مورد دیگع بوده

انشالله ک حامله باشی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706