2726
عنوان

چرا ؟واقعا چرا؟؟

249 بازدید | 46 پست

مهمونی بودیم

۲۴ نفر ،۱۲ تا زوج 

کلا افراد تو این مهمونی خیلی سطح مالی بالایی داشتن(ما متوسطیم البته)

عکس دست جمعی گذاشتم اینستا 

مدیرم میگفت چرا یک بچه تو عکس نبود؟ هیچ کدوم بچه نداشتن؟ گفتم نه!

برام سوال پیش اومد واقعا 

گفتم چجوریه که برعکسه ، اکثرا قشر ضعیف اصرار به فرزند اوری به تعداد زیاد دارن ولی پولدارا نه؟

همکارم گفت چون اینجا ایرانه همه چی برعکسه

یکم قانع شدم

اطراف شما هم اینطوریه؟ به نظرتون دلیلش چیه؟؟

پی نوشت: دوستان مسلما خیلی استثنا هم هستا منظورم به طور کلی و اکثریت بود شایدم کلا من اشتباه میکنم

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گل گفته همه چي اينجا برعكسه

اره واقعا

مثل همین گرونی که یک چیز گرون میشه هجوم میبرن برای خرید

واقعا فرهنگ سازی یک مسائلی ضعیفه انگار

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

خانواده هاي پولدار راحت طلبن و بچه رو مزاحم ميدونن😊

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

این از نظر جامعه شناختی مورد واقعا جالبیه

همین سوالو تو مقیاس بزرگتر هم میشه پرسید

چرا گشورهای توسعه یافته فرزند اوریشون خیلی کمه (کمتر از حد تعادل) و کشور های توسعه نیافته تر فرزند اوریشون اینقدر زیاده (بیشتر از حد تعادل)؟

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

چون قشر ضعیف جامعه اکثرا بجز موارد استثنا از سواد و فرهنگ پایینی برخوردارن اکثرا این فکر تو ذهنشونه که هر انکس که دندان دهد نان دهد و بدون هیچ فکری فقط اقدام به تولیده مثل میکنند اینده ی بچه و تامین کردن نیازهاش براشون مهم نیست چون سواده بالایی ندارن

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2706