2737
2734
عنوان

پریودی بعداز سقط

172 بازدید | 44 پست

سلام خانوما من 23 ماه پیش سقط کردم و چندروز خونریزی داشتم ک تموم شد و تا شنبه هفته قبل لکه بینی داشتم ک یکی از خانوما اینجاگفت قرص ال دی بخور هم لکه بینی قط میشه هم پریود بعدیت منظم منم خوردم لکه بینی قطع شد از صبح یکم دل درد کمر درد مثل حالتایی پریودیم داشتم و الان دیدم یکم خون ازم اومده ب نظرتون پریود شدم یا مربوط ب سقطه؟؟؟؟؟ کسی تجربه داشته خیلی نگرانم😥😪

سونوگرافی رفتی ؟

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بعداز قطع شدن لکه بینی دیگه نرفتم ...

خب باید بری مطمئن بشی که بقایا نداری و گرنه اگه داشته باشی عفونت میکنی 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

عزیزم لکبینی بعد سقط نشانه ای از بقایا هست 

حتی یه سر سوزن بقایا باعث میشه رحم باز کیسه و ...بسازه 

برای همین خیلی مهمه بقایا کامل دفع بشه 

شما با خوردن ال دی نزاشتی بدنت به صورت طبیعی فعالیت کنه 

الان هورمون های شما هنوز به صورت یه فرد عادی نی ...طول میکشه 

بنابراین اول یه سنو بدید اگه کاملا بقایا دفع شده ...بعد از یک ماه یا یه دوره سیکل منتظر پریود باشید ...البته اوایل نظم نداره

من تا ۴۰ روز لکه بینی داشتم.طبیعیه. چرا ال دی خوردی؟

ی خانومی بهم گفت بخور منم دکتر گفت بهم بخور قط شد لکه بینیم منم خوردم. و قطع شد از صبح یکم درد داشتم مثل همون حالتای قبلیم و پریود میشدم 

2706