2737
2739

دو شب پیش   انقدر راحت شدم ک نگو   میتونی تاپیکم رو بخونی  

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاری کوچک من‌‌ نزدیک پنج ساله ثورت مادرشووورم رو ندیده.. پسرشم الان چهار سالشه اونم مادرشوورم رو ندیده

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2738

مادرشوهر من کاری کرده ک همه ی فامیلاشون از ما متنفرن

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

من قطع رابطه ام الحمدلله و زندگیم خیلی اروم تر و بهتر شده تا وقتی بودم باهاشون هروز گریه میکردم از حرفا طعنه ها کنایه هاشون هروزِ خدا نوکرشون بودم از اینجا ب اونجا ببر خرید ببر فلان جا ببر بهمان جا ببر قبرستون ببر😤😤😤😂خلاصه که دور از شتر میخوابم خوابای آشفته نمی بینم

در ضمن تو یه ساختمونیم😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706