2726
عنوان

واسه مستقل شدن استرس دارم

291 بازدید | 13 پست

قراره ایشاالله خونه بخریم و از پیش مادرشوهرم بریم،البته میریم ی خونه ی کوچیکتر از اینجا،نمیدونم چرا استرس دارم،همش فکر میکنم چجوری مستقل بشم،چجوری برم خونه ی کوچکتر البته منظورم از کوچیکتر نهایتا ده متره،زیادم کوچیکتر نیست،اینم بگم مادرشوهرم اصلا باهام خوب نیستا اما خب تغییر و تحول منو میترسونه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر دربیار، زودتر برو. استرس دارم، استرس دارم😒😒

بخدا دست خودم نیست،اینجام اصلا آسایش ندارما اما درکل میترسم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2728
فکر کردم میخوای خونه مجردی بگیری!!! ترس داره مگه؟!

اصلا نمیدونم چ مرگمه

الان باید تو دلت عروسی باشه 

برو ببین مستقل شدن چقدررررررر لذت بخشه انگار اولای عروسیته تازه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
خوشبحالتتتت دعا کن ماهم بتونیم خونه مستقل بگیریم  از پیش مادرشوهرم اینا جداشیم☺

انشالله ..برای منم دعا کنید پول از یه جایی که نمیدونم کجاست بیاد دستم تا خونه بخریم ..بهتره بگم معجزه شه 😃😢😶

مشاور امور ملکی در کیش..🌴