2726

میشه بگید چطوره؟

اگ خوشمزه اس

طریقه درست کردنشم بگید لطفا

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خوشمزس میازتو پوست میگیری سایز کوجیییکه کوچیییک

نباید بسوری وقتی شستی میریزی تو یک شیشه بزرگ و نمک و سرکه سیب میریزی روش درشو پلاستیک میکشی و با سرشیشه محکم میبندی جای گرمو بدون نور میذاری تابرسه

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
2728

بله خوشمزه اس 

فقط پیازهاش ریز باشه 

یعنی پیاز مخصوص ترشی بگیر 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

پیاز قرمز کوچولوها رو پوست بکنید و کمی نمک بزنید و بدارید یه ربع بمونه تا خشک بشه( خیس نباشه)

بریزید توی طرف.. کمی نعنا و یه دونه فلفل هی لا به لاش بدید و بعدم سرکه سفید بریزید..

عالی میشه.. تو خونه یه هفته بمونه بعد جای خنک

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
بله خوشمزس میازتو پوست میگیری سایز کوجیییکه کوچیییک نباید بسوری وقتی شستی میریزی تو یک شیشه بزرگ و ...

یعنی اصلا لازم به پخت نداره؟

فقط پوستشو بگیرم

بعد بریزم توی بشکه ونمک و سرکه بریزم تو؟

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
پیاز قرمز کوچولوها رو پوست بکنید و کمی نمک بزنید و بدارید یه ربع بمونه تا خشک بشه( خیس نباشه) بریزی ...

اینجوری ک پیاز زود میکروب میکشا نباید فاصله بیوفته!

فلفل خوب میشه؟.

پیاز قرمز کوچولوها رو پوست بکنید و کمی نمک بزنید و بدارید یه ربع بمونه تا خشک بشه( خیس نباشه) بریزی ...

یعنی نیاز به پخت و شستن نداده؟

اها مرسی

یعنی اصلا لازم به پخت نداره؟ فقط پوستشو بگیرم بعد بریزم توی بشکه ونمک و سرکه بریزم تو؟

اره عزیزم نمکش کم بریزی ها شور نکنی فقط یکم

اصلا هم پیازتو نل بشور نه کنار بذار چون نیکروب میگیره زود پیاز

اینجوری ک پیاز زود میکروب میکشا نباید فاصله بیوفته! فلفل خوب میشه؟.

اگه پیاز خیس باشه ترشی کپک میزنه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
اره عزیزم نمکش کم بریزی ها شور نکنی فقط یکم اصلا هم پیازتو نل بشور نه کنار بذار چون نیکروب میگیره ز ...

اها مرسی

پس سریع بعد از پوست گرفتن میریزم توی جاشون

چند وقته اماده میشن؟

اها مرسی پس سریع بعد از پوست گرفتن میریزم توی جاشون چند وقته اماده میشن؟

اره تند تند پوست بگیر و بعد بریز تو بشکه و روشو سرکه بریز

اگ جاش گرم و بدون نور باشه ۱ ساله اماده س

سیر ترشی هم خیلی خوشمزس اما قاطی پیازات نکن

سیر هم با همن روش خیلیام با پوست نیریزن ولی من پوست میگیرم

2706