2737
2734
عنوان

کی فال ازدواج بلده خسته شدم

195 بازدید | 23 پست

تورو خدا اگه کسی بلده واسم بگیره 

نیتم ازدواجمه

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فال ممنوعه داخل سایت

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728

من فال بلد نیستم ولی حسم میگه شما ازدواج میکنی و همونطور که تو ذهنتون میخواهید براتون رقم میخوره 

و یک روز به امروزتون میخندید

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

فال به چه درد میخوره آخه 🤐

من قانون جذب شرکت کردم بهش رسیدم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

دوستان اجازه منم دست شماست

ممنون اسکریپت جان کاش اینطورشه

ارامش وجود داره....... ارامش درهرچیزیه که برای ما عزیزه.......... و این وعده ی ارامشه که بعد از مدت های طولانی ما دوباره همدیگه رو پیدا میکنیم...................  عزیزترینم
2738

اخه قانون جذبم خوب بلد نیستم عزیزم چیکار کردی که به عشقت رسیدی؟

دوستان اجازه منم دست شماست ممنون اسکریپت جان کاش اینطورشه

مطمئنم همینطور میشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
فال به چه درد میخوره آخه 🤐 من قانون جذب شرکت کردم بهش رسیدم 

میشه بمنم کمک کنید میخوام شروع کنم اما نمیدونم چجوری و از کجا میشه راهنماییم کنید

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
من  چي طلاق ميگيرم راحت شم؟

نمی دونم 

ولی به نظرم اوضاعتون خیلی خوب میشه 

وبه قول معروف زندگیتون رو روال میوفته 

فال به چه درد میخوره آخه 🤐 من قانون جذب شرکت کردم بهش رسیدم 

من از قانون جذب خیلی چیزا صاحاب شدم 

میشه بمنم کمک کنید میخوام شروع کنم اما نمیدونم چجوری و از کجا میشه راهنماییم کنید

سلام عزیزم ایشون تدریس میکننelmhr00@ایدی تل هس دوس داشتی شرکت کن

ببین درسته ایدیه چون ب چن نفر دادم گفتن بالا نمیاد اگ نیومد بالا شرمنده😅

تو نت هم میتونی سرچ کنی ولی اصولشو یاد بگیر گلم

2706