1989
1955

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

1983

منم بهمن زایمان میکنم ولی هنوز نچیدم هنوز تخت و کمدشو تحویل نداده بقیش اماده هست فقط منتظر تخت و کمدشیم

خدایا ممنونم که کنجدمو بهم دادی خودت مراقبش باش.خواهشا برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید ممنونم
1984

نه هیچ کاری نکردم فعلا انفولانزا گرفتم بی حالم

زوده برا اتاق چیندن 

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

من تاحدودی کاراشو کردم البته باید برم فرش اتاقش بخرم .شما زایمانتون چندمه؟طبیعی یا سزارین؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤱👶 تیکر تولد دردونمه💙👪یدونه پسر دارم من قند وعسل دارم من .شاخ نبات و نقل  تر بغل بغل دارم من.یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من .یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من.ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💖❤💖👶
من تاحدودی کاراشو کردم البته باید برم فرش اتاقش بخرم .شما زایمانتون چندمه؟طبیعی یا سزارین؟

باسلامتی اواسط بهمن زدن دکتر ک.گف شرایط طبیعی رو داری اما راستش میترسم نميدونم کدومو انتخاب کنم

1976
باسلامتی اواسط بهمن زدن دکتر ک.گف شرایط طبیعی رو داری اما راستش میترسم نميدونم کدومو انتخاب کنم

من سزارین انتخاب کردم گرچه از درد بعد عمل میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤱👶 تیکر تولد دردونمه💙👪یدونه پسر دارم من قند وعسل دارم من .شاخ نبات و نقل  تر بغل بغل دارم من.یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من .یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من.ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💖❤💖👶
بی هوشی کامل یا بی حسی از نخاع؟  والا منم میترسم از طبیعی

بی حسی من میخوام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه از اينم میترسم بیحسی تو نخاع 😱

منم میترسم در حدی که استرس میگیرم قلبم تیر میکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718