1542
1578

من مامان اسفندم ان شاءالله

بچه دوممه سیسمونی نمیخواد😃

#باردار 👣  #بچه دوم 😍  #22 سال ☺                      چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک فقط بین خودمو خودشه و میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

منم بهمن زایمان میکنم ولی هنوز نچیدم هنوز تخت و کمدشو تحویل نداده بقیش اماده هست فقط منتظر تخت و کمدشیم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که کنجدمو بهم دادی خودت مراقبش باش.خواهشا برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید ممنونم
باسلامتی چ خوب اما من خیلی قبلش کار دارم باید اتاقو رنگ کنم خونه تکونی کنم فرشا و پرده ها رو بدم بشو ...

خیلی  وقت داری اما زودتر شروع کن ک هرچی سنگین تر میشی اذیت نشی چه حس خوبیه😍

خدایا به من ی زینب کوچولو یا امیررضا بده زودتر 
1566

من خونه تکونیمو انجام دادم فقط مونده پرده رو بشورم که کاملا تموم بشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که کنجدمو بهم دادی خودت مراقبش باش.خواهشا برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید ممنونم

نه هیچ کاری نکردم فعلا انفولانزا گرفتم بی حالم

زوده برا اتاق چیندن 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

من تاحدودی کاراشو کردم البته باید برم فرش اتاقش بخرم .شما زایمانتون چندمه؟طبیعی یا سزارین؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم💙 میوه درونم نه تو مرا دیده ای نه من تورا، بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم، میدانم وقتی چشم گشودی میشناسی مرا مادرت را و پدرت که دنیامه🧿🧿🧿🧿🧿
من تاحدودی کاراشو کردم البته باید برم فرش اتاقش بخرم .شما زایمانتون چندمه؟طبیعی یا سزارین؟

باسلامتی اواسط بهمن زدن دکتر ک.گف شرایط طبیعی رو داری اما راستش میترسم نميدونم کدومو انتخاب کنم

1396
باسلامتی اواسط بهمن زدن دکتر ک.گف شرایط طبیعی رو داری اما راستش میترسم نميدونم کدومو انتخاب کنم

من سزارین انتخاب کردم گرچه از درد بعد عمل میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم💙 میوه درونم نه تو مرا دیده ای نه من تورا، بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم، میدانم وقتی چشم گشودی میشناسی مرا مادرت را و پدرت که دنیامه🧿🧿🧿🧿🧿
بی هوشی کامل یا بی حسی از نخاع؟  والا منم میترسم از طبیعی

بی حسی من میخوام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه از اينم میترسم بیحسی تو نخاع 😱

منم میترسم در حدی که استرس میگیرم قلبم تیر میکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1480