2703
2553
عنوان

الان چیا تو خونه ندارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبزی قلیه.. کرفس( دلم خورشت کرفس میخوااااد) . میگو.. 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2720

منم دلم همه چیز میخواد ولی خسته شدم از بس هر روز به شوهرم لیست دادم .اصلا هیچ میان وعده ای خونه نداریم باید خودم درست کنم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2714
یماه بیشتره گوجه ندارم

آخ گفتی منم نخریدم 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

گوشتش رو مثل خورشتهای دیگه با پیاز دا۵ و ادویه تفت میدیم و اب میریزیم بپزه. کرفسها رو خورد میکنیم و تفت میدیم و سرخ میکنیم. برگهای کرفسم سرخ میکنیم. نعنا جعفری هم خورد میکنیم سرخ میکنیم و بعد که گوشت نیمه پخت شد کرفسها رو اثافه میکنیم.. بعدشم که گوشت پخت نعنا جعفری و برگ کرفسها رو.. یه کمم رب تفت میدیم میزنیم .. و چاشنیشم ابهوره و در اخر نمک 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

خونه ما الان هیچ گونه صیفی جات میوه جات نیست روغن سرخ و برنج هم نداریم بعلاوه ماکارونی 

2706