2733
2734
عنوان

پریود نشدم

201 بازدید | 60 پست

از وقتی که ازدواج کردم پریودام مرتبه بعد از زایمان هم پریودام عقب جلو میشد ولی پریود می شدم ولی این ماه ۱۰ روز گذشته ولی خبری نیست حامله نیستم آویشن خوردم بی فایده بود راستش عفونت و خارش گرفته بودم که دارو خوردم خوب شدم میتونه به خاطر عفونت باشه؟

الهی و ربی من لی غیرک                                            خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم باید بری دکتر بهت پروژسترون میده پریود میشی ولی تا ی هفته دیگم صبر کن 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
لکه بینی نداشتی؟

نه فقط یه بار بعد از رابطه لک دیدم که بعدش عفونت گرفتم و خارش فک کنم از عفونت بود

الهی و ربی من لی غیرک                                            خدایا به امید تو
عزیزم باید بری دکتر بهت پروژسترون میده پریود میشی ولی تا ی هفته دیگم صبر کن 

آره دوشنبه حتما می رم این چند روزم پسرم سرما خورده بود نتونستم برم

2738
آره دوشنبه حتما می رم این چند روزم پسرم سرما خورده بود نتونستم برم

نگران نباش منم ی بار اینطور شدم پروژسترون زدم پری اومد

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
عفونت تاثیرداره عفونت شدید کیست قبلاداشتی؟

مجرد بودم آره پریودام با قرص بود ولی ویتاگنوس خوردم خوب شد البته بعدشم که ازدواج کردم  و باردار شدم مشکلی نداشتم تا این ماه

2706