2733
2734

ارزشسو داره😍

منم انجام دادم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟چه جنسی؟عکس میدی؟

سرامیکی

بعله الان

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2738
خیلی...اصلافکراینجاشونکرده بودم...ازونطرف هم عقدپسردایی شوهرمه همش میگم نکنه بندازن این روزا😰

دندونت چه مشکلی داشت مگه؟

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
خیلی...اصلافکراینجاشونکرده بودم...ازونطرف هم عقدپسردایی شوهرمه همش میگم نکنه بندازن این روزا😰

عزیزم دیدی پاک کنم؟

هرکدوم گفت تقریبایکوچهارصدپونصد

چ جنسی؟

2706