2726
عنوان

مادرشوهرا بیان

250 بازدید | 20 پست

من همیشه احترام مادرشوهرمو نگه میدارم ایشون خیلی هم زن خوب و مهربونیه ولی فقط یه چیز ...

مادرشوهرای عزیز لطفا تو زندگی و کارهای عروستون دخالت نکنین اینکه چی میخره یا چیکار میکنه یا کی بچشو از پوشک یا از شیر بگیره زایمان طبیعی بکنه یا نه ...

متاسفانه مادرشوهر من به اینترنت دسترسی نداره😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان میگن باشه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

اسمت رو توی گوشیش به نام رستگاران عدالت سیو کن.. و براش پیامهای اخلاقی عروس خود را دوست بدارید و ... بفرست

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2706