2737
2734
عنوان

با این لکه بینی میشه نماز خوند؟

104 بازدید | 12 پست

سلام هفته آخر بارداریمه، صبح لکه بینی داشتم رفتم بیمارستان چک شدم اومدم خونه،باز حالا یکم لکه دیدم باید غسل کنم برای نماز؟حکمش چیه؟

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

وقتی میخوای نماز بخونی اول میری غسل میکنی بعد بلافاصله میای نماز را میخونی

برای نماز بعدیش هم همینطور

فقط فوری بعد از غسل نمازتو بخون تا دوباره لک نیومده 

خدایا مرسی  
2728

اگر کمه یعنی دستمال میذاری فقط میاد روی دستمال و به داخلش نفوذ نمیکنه غسل نداره اصلا فقط برای هر نماز باید لباس خونی تو عوض کنی و خودتو آب بکشی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بله  وقتی میخوای نماز بخونی اول میری غسل میکنی بعد بلافاصله میای نماز را میخونی برای نماز بعد ...

این که برای کثیره است باید چک کنه ببینه قلیله است متوسطه یا کثیره هر کدوم حکم جدا داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
نظرا متفاوته پس به دفتر مرجع زنگ بزنم بهتره

نه متفاوت نیست تو این مسئله همه اتفاق نظر دارن بازم خواستی بپرس راستی برای هر نماز هم باید جدا وضو بگیری و بلافاصله نماز بخونی