2737
2734

خدایا منو بکش چی میشه بکشی؟!!!!

خستته ام

پس کی میای برای من خدایی کنی

نه ناشکر نیستم ولی چرا صدامو نمیشنوی دارم میمیرم از غصه

یه هرزه شد همه کس شوهرم اونو عزت دادی یه من نگاه کرد شوهرم گفت دوستت ندارم قلبم هزارتیکه شد 

پس کجا بودی اون لحظه؟!

الان کجایی

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

الهی عزیزم😭😭😭میفهممت

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم دردیم یجورایی

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

نه منو یادش رفته

منووو فراموش کرده

اره من بدم من ضعیفم من خیلی مشکل دارم

تو که میگی مهربونی کجاییی

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2738
هم دردیم یجورایی

خدا ما رو نمیبینه

فقط یه هرزه مثل اون دوست کثیف من باید بشه عشق شوهرم

باید اون ارامش داشته باشه من هیچی نیسنم

بی کس ترینممممم

وای عزیزم

خیلی متاسفم

مطمئن باش خدا جای حق نشسته،هیچ عملی تو دنیا بی جواب نمیمونه،چه عمل خوب،چه عمل بد

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
نه منو یادش رفته منووو فراموش کرده اره من بدم من ضعیفم من خیلی مشکل دارم تو که میگی مهربونی کجایی ...

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد...

ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم...
وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!
هر چه بود باز بود...
گفتم: خدایا بر کدامین در بکوبم؟؟؟؟
ندا آمد: این را گفتم که بیایی...
وگرنه من هیچوقت درهای رحمتم را به روی تو نبسته بودم!
کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک

❤❤❤

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
خدا ما رو نمیبینه فقط یه هرزه مثل اون دوست کثیف من باید بشه عشق شوهرم باید اون ارامش داشته باشه من ...

سخته باید غضه هاتو بخوری تا بتونی بندازیش از زندگیت بیرون

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
امیدوارم به زودی دلت اروم بشه با اون چیزی که دوست داری 

کی وقتی که مردم؟!!!

حاام بدههه

پس کجاست خدا

2706