2737
2734
عنوان

همش قهریم تو نامزدی شما چطوربودید

489 بازدید | 33 پست

دوران عقد/نامزدی/

دوران بعد از عروسی

تعداد رای : 38
نظرسنجی
دوران عقد نامزدی
10
26%
دوران بعد عروسی
28
73%
و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتي يبارم قهر نبودم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728

نامزدی همش دعوا سر اینه که پیش هم نیستیم و فلان

بعد عروسی هم دعوا سراین بود که چرا دیرمیای خونه

کلا وابسته نمیشن

اما بی احترامی تو دعواهای بعد عروسی بیشتره

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت 
2738

من مدام باهام دعوا داشتیم شوهرم عصبی بود.بدبختی اینجا بود که خانوادم همیشه میگفتم تو مقصری که اینجور عصبی شده..الان بعد چند سال زندگی ارزو به دلم.تو یه هفته دلم خون نباشه و از زندگیم راضی باشم...

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

دوران عقد من بدترین دوره بود ینی فکر نمیکنم کسی بدتر از منم باشه ولی کلا بعد ازدواج بهتر میشن شوهر من ک وابستگی انچنانی نداره ب خانوادش ولی تعصب داره روشون منم مدلم اینه کار ب کسی ندارم چ دوست چ دشمن اما اگ خیلی بهم فشار بیاد جواب میدم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
دوران عقد من بدترین دوره بود ینی فکر نمیکنم کسی بدتر از منم باشه ولی کلا بعد ازدواج بهتر میشن شوهر م ...

بدترین دوره یعنی چی میشه بگی برام منم حس میکنم کسی بدتر از من نیست

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2706