2737
2734
عنوان

با بابام قهرم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4344 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو روشو ببوس و معذرت خواهی کن بابت قهر کردنت باهاش

من یبار توواوج مشکلات بودم با بابام بحثم شد بابام سکوت کرد رفت خودشو زد ب خواب ک بحثمون کشش پیدا نکنه بعد از ۵ دقیقه رفتم کنارش بوسش کردم و معذرت خواهی کردم گریه کردم بعد بابام منو گرفت بغلش اونم باهام گریه کرد 

این حرف ۴ سال پیش بود ک سه ماه بحثمون میگذره و بابام فوت کرد 

باداینکه ازش معذرت خواهی کردم و بایام هم زبونن بهم گفت بابا تو کاری نکردی و بخشیدمت ولی هنوز ک هنوزه من دارم برا بابام اشک میریزم 😔

قدر پدر و مادراتونو بدونید تا میتونید خوب باشید 

2738

بابام خودش میاد منت کشی 😂😂😂

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
من با مامانم قهرم  الانم خونه خودمم فعلن ی مدت نمیرم اونجا برمم فقط سلام میدم  کم کم درس ...

منم با مامانم قهرم دلم نمی خواد اشتی کنم 

ولی میدونم اشتی میکنم 

کاش بتونم باهاش قهر بمونم اگه دلم بزاره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ازشون دورم،  قدرشون رو خیلی میدونم، هر روز روزی یه دو دقیقه زنگ میزنه حالم رو بپرسه، دلم گرفته از دوریشون خیلی گرفته

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2706