2726
عنوان

از مادرشوهرم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 49 پست

عزیزم کم پیش میاد مادر شوهر خواهان آدم باشه.مال من واسه همسایه غذا میبرد میگفت حامله است اونوقت تو حاملگی من حتی نگفت چی دوست داری و ی آب هم دستم نداد.هر کس هم میگفت چی خیلی دوست داری میگفت این هیچی دوست نداره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من آره دوبار زنگ زدم اونا زنگ نزدن منم دیگ نزدم 

کاش میتونستی راحت حرفتو بهشون بزنی

مثلا یه بار به شوخی بگو مادرجون کاش یه بارم از من احوال میگرفتن

تا ابد حسرت دیدار تو را دارم مادرم.....
2728
خدا جواب اين خانواده شوهر منم بده كه همش بهم بي احترامي و بي محلي كردند. انشالله سر دختر خودشون بياد ...

واسه منم جهنم کردند سه تا خواهرشوهر مجرد دارم سه تاشون از من بزرگترن  تو عروسیم اصلا بمن محل نمیدادن فقط داداششون داشتن می‌رقصیدن تا من رفتم وسط سه تاشون رفتن نشستن من نمیبخشمشون خدا جوابشونو بده

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓

من شاغلم یه مدت توهفته چند ساعت پسرم رومیزاشتم  خونشون بعد یه بار جلوی فامیلا گفت این اصلا بچه اش رو قبول نداره همش بچه اش اینجا بزرگ شد .به خدا میخواستم زمین دهن باز کنه برم توش

من شاغلم یه مدت توهفته چند ساعت پسرم رومیزاشتم  خونشون بعد یه بار جلوی فامیلا گفت این اصلا بچه ...

پدر شوهرم میگه بچتون نیارین اینجا ما حوصله نق نق بچه نداریم بااینکه اون عروسش با سه تا بچه هاش همش اونجاین، نمیدونم عدالت خدا کجای

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓

[QUOTE=114834502]پدر شوهرم میگه بچتون نیارین اینجا ما حوصله نق نق بچه نداریم بااینکه اون عروسش ب

نرو خونشون .من عید با کلی سوغاتی رفتم دیدنشون از مشهد برگشته بودیم دم در مادرشوهرم گفت ماداریم میریم عیددیدنی سوغاتیهارو ازم گرفت از دم در برگشتیم

من حرفم رو زدم و خواهر شوهرهام بدتر كردند. 

خو باید موقعیتتو بسنجی پیش خواهر شوهرا که نباید حرف زد

من اوندفعه مریض بودم بهم سر نزدن بعد خیلی راحت به شوخی و خنده کامل بهشون گفتم که انتظار داشتم که بهم سر بزنین

باید بلد باشی حرفتو به شوخی و خنده بزنین و حالت گله گذاری و جروبحث نگیرین به خودتون

از شوهراتونم میتونین مایه بذارین

مثلا میگی شوهرم گفته حتما بااین حالت مامانم مرتب زنگ میزنه احوالتو میگیره...دیگه خودش تا تهشو میفهمه

تا ابد حسرت دیدار تو را دارم مادرم.....
2706