2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من احساس خوشبختی میکنم ولی دلیل بر این نیست که زندگی بدون مشکلی, دارم.. من گذشته خیلییی سختی داشتم.. ولی همیشه سعی میکنم زندگی رو واسه خودم شاد کنم و مشکلاتو بزرگ نکنم

غم و شادی همیشه کنار هم هستن مگه میشه زندگی ای بدون مشکل و ناراحتی؟ ولی خداروشکر من از زندگی حالام راضی هستم 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

من مشکلم‌مالیه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2738

فکر نکنم ربطی به وضعیت مالی داشته باشه چون الان دغدغه ها زیاده تو زندگیا...دغدغه...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

خوشبختی به معنی نداشتن مشکل نیست

از روز اول خلقت تا روز اخرهم هیچ کسی رو پیدا نمیکنی که هیچ مشکلی نداشته باشه و همه چیز به مرداش باشه

میدونی چرا، 

چون رسم خلقت و سنت خدا اینه که ماهیت زندگی این دنیا این باشه

کی گفته خوشبختی یعنی بدون مشکل بودن؟اگر اینطور باشه که آدم خوشبختی تو دنیا پیدا نمیشه!زمانی که رفاهیات تا حدود قابل قبولی واستون فراهم باشه، خوشبختی دیگه در گرو مادیات نیست و یک حس درونی یا حتی یک مهارته که یکی از بهترین شیوه ها برای احساس خوشبختی شکرگزاریه!

عنوانت و توضیحت متفاوتی. من خوشبختم خیلی. ولی بی غم نیستم. بلاخره هر کسی فکر و خیال خودشو داره. ولی وقتی کنار آدم های هستی که دوست دارن و دوستشون داری یعنی خوشبختی. وقتی تن خودت و عزیزات سالمه یعنی خوشبختی ...

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2706