2410
2553
عنوان

بهترین دستپخت را کدوم شهر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2758 بازدید | 175 پست
اره اگه یکم این چیزا رو بذارن کنار استرس خودشون هم کم میشه کلا کمال گرا و ایده ال پسندن

آره .مثلا تو یه روضه اشون کلی باید شیک کنن و چند نوع خوراکی و غذا بدن .ترجیح میدن روضه نگیرن .

خودشونم ناراحتنا .البته اوناییکه کوچ کردن تهران و شهرهای دیگه ازین اخلاقا دور شدن ولی خود اهالی داخل شهر حداقل فامیلای ما سختشونه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وای من وقتی دوستهای ترکم رو دعوت میکنم استرس دارم همه چیر تکمیل باشه ولی دوستهای فارسم ک میان خیلی ر ...

جدی  میگی  ...من دوست ترک ک باهم  رفت و امد کنیم  نداشتم   دوستان ترک مجازی  زیاددارم  ولی رفت و امدی ن ...ماهم  فارسیم  فامیلامون بشدت سخت گیر و مبادی تشریفات و اینکه سفره و غذا عالی باشه  دست پختمونم عالی😎😎😍😋😅

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره .مثلا تو یه روضه اشون کلی باید شیک کنن و چند نوع خوراکی و غذا بدن .ترجیح میدن روضه نگیرن . خودش ...

اره لباسهاشون باید آنچنانی باشه مراسم ختمشون هم رفتم خیلی مبادی آدابن. 😊

2720
فدات  بشم نظر لطف شماست

😍❤😙

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
تبریزیا تو کدبانوگری و خانه داری و مدیریت منزل بیست بیستن من هیچ ربطی ب تبریزیا ندارم ولی یه مدت اون ...

بله  کاملا همین طوره ولی مردای نسل جدیدشون دیگه  این طوری نیستن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
جدی  میگی  ...من دوست ترک ک باهم  رفت و امد کنیم  نداشتم   دوستان ترک مجازی ...

اره دیگه خلقیات هر شهری فرق داره من با شیرازیا اصفهانیا شاهرودیا و لرها و شمالیا هم بودم اصفهانیا نسبتا سخت گیرترن 

2714
وای من وقتی دوستهای ترکم رو دعوت میکنم استرس دارم همه چیر تکمیل باشه ولی دوستهای فارسم ک میان خیلی ر ...

بله همین طوره ما زیاد اهل تشریفات هستیم و اینکه همهدچیز تو کمال خودش باشه همه چی باید قبل مهمونا اماده بشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

تبریزی ها وشمالیا

تبریزیامعرکن😉😉مدیونیدفکر کنین تبریزیم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

رشت از طرف  یونسکو  به عنوان پر تنوع ترین شهر از نظر خوراکی ها انتخاب شده..  😊😊😋😋😋😋

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2706