2726
عنوان

عجیب ترین کارهایی ک بعد ازدواج از خانواده شوهرتون دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 14762 بازدید | 138 پست
دعوا چرا😂😂😂😂

نمیدونم بابا

مثلا اولش کلی تعارف میکنن سر غذا بعد یهو دعواشون میشه

کلا حالت نرمالی ندارن

یا هی دارن قربون صدقه قد و بالای هم دیگه میرن یا دارن به هم میپرن و دعوا می کنن

واقعا اعصاب قوی می خواد تو جمعشون باشی

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چی این حرفو زده؟ خدا ازش نگذره.. رسما میخاد خاله شه خخ

خاله که هست 

ازش متنفرم یکی از مهم ترین دلایل خراب شدن زندگی و جوونیمه

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2728

خانواده همسرمن به شدت احترام به پدرومادر رو واجب میدونند.شوهرخودم هرکاری مادرش داشته باشه نه نمیگه هرجورشده انجام میده برادراشم همینطور.خیلی دستشون تودست همه.خیلی حیا و محجوبند.خونگرم و خوش اخلاق.اصلا انتظاروتوقع بیجا ندارن نه ازمهمونی نه از کادو و مناسبتا.ولی یه اخلاق بدی که دارن اینه که بعضی وقتا بدون هیچ دلیلی محل نمیدن و حرف نمیزنن.بعدعروسیم نمیدونستم چشونه چرا بغ کردن کم کم فهمیدم مشکل ازمن نیست😂😂😂 

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
یعنی سکته کردم بچمو زمین نذاشتم مادرشوهرم گف مادرش سیده تف کنه بچم نمیترسه تو دهن بچه جاریم تف کردن

😱😱😱😱😱😱😱😱😱توروخدا تنها نذار اونجا بچتو مریضش میکنن خدای نکرده

عجیب اینکه مادرشوهر دورو و کثافتم بچه هاشو تشویق ب خیانت میکنه و میگه زن بیارین تو خونه ی خودم کارتو ...

😱😱😱😱😱😲😲😲😲

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
مامان منم این اخلاق مزخرفو داره کلی غذا درست میکنه ها اما دایم میگه شوهرت غذا زیاد میخوره یا خودمون ...

خیلی بده 😔🤔😐😑😑😑😑

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
😱😱😱😱😱😱😱😱😱توروخدا تنها نذار اونجا بچتو مریضش میکنن خدای نکرده

ب شوهرم گفتم گفت اخه من چی بگم منم از حرص ب برادر شوهرم گفتم شوهرمو دعوا کرد ک نباید بزاره خبر نداشت تو دهن بچه خودش تف کردن

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

کلا خانواده شوهر من مخصوصا پدر شوهرم خیلی عجیب غریبن ولی عجیب ترین کارش این بود که ما اثاث کشی داشتیم بعد گیر داده بود که باید به سلیقه من خونرو بچینی حالا سلیقش چی بود این که جا کفشی و کنسولو بزاریم تو اتاق خواب بعد که ما گوش ندادیم تا شیش ماه خونمون نمیومد

میشه هر جوری که اعتقاد دارین برام دعا کنین😍ممنون
2706