2726
عنوان

عجیب ترین کارهایی ک بعد ازدواج از خانواده شوهرتون دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 14784 بازدید | 138 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3562934/بیاین-عادت-های-خوب-و-بدتون-رو-لو-بدیدسرگرمیعکس

خیلی کارتون زشته وسط تاپیک یکی ، تاپیک خودتونو تبلیغ میکنید ! 

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای😂😂😂ینی ی چیزاییو تعریف میکنه بعد من نمیدونم چییییی بگم فقط میگم وااااا ، واقعا؟ جدی ؟نههه بابا ...

دقیقا

من فقط سرتکون میدم و لبخند میزنم اون وسطا یه کم از حرفاشم گوش میدم و تکرار میکنم و تایید😑

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2728
مادر شوهر من از نایلن های رنگی و سیاه واسه نون و سبزی استفاده میکنه! هر چی هم میگیم نکن باز کار خودش ...

مال منم سبزی قرمه سبزیو سرخ میکنه تو روغن زرد چوبم میریزه میزاره فریزر بعدشم غذای چن روزو نگه میداره

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

عجیب اینکه مادرشوهر دورو و کثافتم بچه هاشو تشویق ب خیانت میکنه و میگه زن بیارین تو خونه ی خودم کارتونو بکنین بیرون نرید کسی ببینه  

این یکی از عجایب کوچیک این خانوادست 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
غذا های ابکی با برنج مثلن سوپ رو مثلا خورش تو کاسه جدا میریزن  برنجم وسط بعد میریزن رو برنج میخ ...

میخواستن تف کنن تو دهن بچه بیس روزم ک نترسه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
غذا های ابکی با برنج مثلن سوپ رو مثلا خورش تو کاسه جدا میریزن  برنجم وسط بعد میریزن رو برنج میخ ...

جلل الخالق😂

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2706