2733
2739
عنوان

عجیب ترین کارهایی ک بعد ازدواج از خانواده شوهرتون دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 14837 بازدید | 138 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبترینش این بود حتی شده ساعت دو ظهر صبونه میخوردن ناهار ساعت شش شامم ساعت یک دو شب😑😑

وای خانواده همسر منم تازه ۱۲ شب مشغول شام پختن میشدن!!!

نامزد بودم و خجالتی ، دیگه می مردم از دل ضعفه! بعد شام هم مگه با معده پر میشد خوابید!

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2731

مثلا با فامیلای نزدیکشونم حتی اگه یکی شام اومد حتما ایناهم باید برن

یا هرچی دادن بهشون در همون حد جبران میکنن

خیلی دقیق و ظریف

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دعواشون بشه با ینفر....کل خاندان با اون طرف قهر میکنن   بعد ک اشتی کردن   اینام انگار نه انگار  آشتی میکنن...مخصوصا اگه سر کردشون مادرشوهر باشن

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2738
وای خانواده همسر منم تازه ۱۲ شب مشغول شام پختن میشدن!!! نامزد بودم و خجالتی ، دیگه می مردم از دل ضع ...

منم نامزد بودم ساعت یک شب سفره میاوردن من از معده درد نمیتونستم چیزی بخورم😑 یبارم زمستون بود ساعت شش هوا تاریک شد ناهار اوردن🤧

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مثلا با فامیلای نزدیکشونم حتی اگه یکی شام اومد حتما ایناهم باید برن یا هرچی دادن بهشون در همون حد ج ...

😂😂😂😂

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
خواهرا جلوي برادراشون شده بدون بليز باشن 

وای نه😳 جدی؟؟🤦‍♀️

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
منم نامزد بودم ساعت یک شب سفره میاوردن من از معده درد نمیتونستم چیزی بخورم😑 یبارم زمستون بود ساعت ش ...

اگه جات بودم پسره رو میکشوندم بیرون ببرم رستوران

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
چه خانواده باادبی، اینکه فوق العادست

بله. عادات خاصی دارن. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

فرهنگشون خيلي با ما فرق داره، اجتماعي نيستن، كسي دعوتشون ميكنه بهونه هاي الكي ميارن و دعوت رو قبول نميكنن، بعد اينكه من بچه دار شدم خيلي پر رو تر شدم و دخالت ميكردن، ي جور رفتار ميكردن انگار كه بچه ي اوناست !!! پدرشوهرمم خيلي خاله زنكه هي فضولي و دخالت توي كار بچه حتي بهم ميگفت يكي ديگه پشت سرش بيار تا رلحت شي !!!! تربيت بچه هاي خودشون افتضاح، تا جايي كه برادر شوهرم دوست دختراشو مياره به مادر شوهرم نشون ميده!!! بچه هاشون فوق العاده بي ادب، حتي شوهر خودم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2706