1600
1541
عنوان

عجیب ترین کارهایی ک بعد ازدواج از خانواده شوهرتون دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3081 بازدید | 135 پست

اکثروعده ها تخم مرغ میخورن بهانه میاره حوصله آشپزی ندارم ولی ازترس اینکه موادغذایی زودتموم شه من میرفتم توعقدخونشون غذادرس 

همدیگرو نجوید،،همدیگروبغل کنید..

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

لقمه ها ادمو میمشرن .یه دفعه مادرشوهرم گفت دیدی فلانی دوتا کاسه آبگوشت خورد یه بارم گفت دیدی ۲ تانون ...

مامان منم این اخلاق مزخرفو داره کلی غذا درست میکنه ها اما دایم میگه شوهرت غذا زیاد میخوره یا خودمون که هستیم همش حواسش به اینه که چقد میخوریم یوقت واسه پسرش کم نیاد 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1546
کاش یه تایپیکم بزنن بگن عجیب ترین رفتار خانواده خودتون چیه ؟!  همش دوست داریم رو بقیه زوم شیم ...

عجیب ترین رفتار خونواده ی خودم اینه که کم میان کم زنگ میزنن ، بخیال خودشون میخان مزاحم نباشن ولی من به کم مهری تعبیرش میکنم اینا رو. بابام هم کلا بی منظور آدمو هی ضایه میکنه😅😒

🍃🌹⁦🌦️ ⁩وسعت قلمرو اش، آسمان ها و زمین است...،🌏🌹🍃
1432
دعوا چرا😂😂😂😂

نمیدونم بابا

مثلا اولش کلی تعارف میکنن سر غذا بعد یهو دعواشون میشه

کلا حالت نرمالی ندارن

یا هی دارن قربون صدقه قد و بالای هم دیگه میرن یا دارن به هم میپرن و دعوا می کنن

واقعا اعصاب قوی می خواد تو جمعشون باشی

گویی نفرینمان کرده باشند...شادی سهممان نمی شود.  ❣تسلیت❣
از مردم پول قرض میگیرن ولی هیچ وقت پس نمیدن با زبون بازی از مغازه ها جنس نسیه میبره پولشو نمیده.مادر ...

ایشون دزدن 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1563

خانواده همسرمن به شدت احترام به پدرومادر رو واجب میدونند.شوهرخودم هرکاری مادرش داشته باشه نه نمیگه هرجورشده انجام میده برادراشم همینطور.خیلی دستشون تودست همه.خیلی حیا و محجوبند.خونگرم و خوش اخلاق.اصلا انتظاروتوقع بیجا ندارن نه ازمهمونی نه از کادو و مناسبتا.ولی یه اخلاق بدی که دارن اینه که بعضی وقتا بدون هیچ دلیلی محل نمیدن و حرف نمیزنن.بعدعروسیم نمیدونستم چشونه چرا بغ کردن کم کم فهمیدم مشکل ازمن نیست😂😂😂 

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
یعنی سکته کردم بچمو زمین نذاشتم مادرشوهرم گف مادرش سیده تف کنه بچم نمیترسه تو دهن بچه جاریم تف کردن

😱😱😱😱😱😱😱😱😱توروخدا تنها نذار اونجا بچتو مریضش میکنن خدای نکرده

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجیب اینکه مادرشوهر دورو و کثافتم بچه هاشو تشویق ب خیانت میکنه و میگه زن بیارین تو خونه ی خودم کارتو ...

😱😱😱😱😱😲😲😲😲

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
1578