1600
1480

خیلی عیب ایراد گیرن خوشم نمیاد همش میگفتن اینجوری بیا اونجوری برو میگفتم باشه ولی نمیکردم کم کم عادت کردن منو بپذیرن

عجیبترینش این بود حتی شده ساعت دو ظهر صبونه میخوردن ناهار ساعت شش شامم ساعت یک دو شب😑😑

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1546

خب خیلی خونگرم و اهل رفت و آمد هستند. 

گاها کلافه کننده ست. 

پسراشون خیلی ناز مادراشونو میکشن، تو کل خانواده اینطوره، مادر جایگاه خاصی داره. 

دایی های همسرم با وجودی که الان بچه های بزرگ هم دارن وقتی وارد میشن باید اول دست مادراشونو ببوسن. 

البته همیشه کیف کردم از این اخلاق. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 

خسیس نیستنا اما همه چیزو حساب میکنن

وقتی یکاری میخوان بکنن انقدر مته به خشخاش میزارن تحقیق میکنن که من خستم میشه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
8
1601
عجیبترینش این بود حتی شده ساعت دو ظهر صبونه میخوردن ناهار ساعت شش شامم ساعت یک دو شب😑😑

وای خانواده همسر منم تازه ۱۲ شب مشغول شام پختن میشدن!!!

نامزد بودم و خجالتی ، دیگه می مردم از دل ضعفه! بعد شام هم مگه با معده پر میشد خوابید!

🍃🌹⁦🌦️ ⁩وسعت قلمرو اش، آسمان ها و زمین است...،🌏🌹🍃
1578