2737
2734
عنوان

قره قروت در بارداری😋😋

591 بازدید | 51 پست

بچه ها شدیدا عاشق قره قروتم 

یکی میگه خوبه یکی میده بده یکی میگه بچه سیاه میشه یکی میگه ربطی نداره 

اخه من چیکاررررر کنم ؟

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای هوس کردم حالا من کجا برم پیدا کنم😫

من یه عالمه دارم خونمون

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

من لواشکشو خریدم خیلی فاز میده لامصب.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببخشید از کجا میخری،؟منم چند روزه بد جور هوس کردم 😖

هم از جاهایی که لواشک و الوچه و اینا دارن میخرم هم مادر بزرگم درست میکنه که عالیه حرف نداره

من لواشکشو خریدم خیلی فاز میده.

اره لعنتیا نمیدونم چی داره که با ادم اینجوری میکنه😂

2738

من لواشک یه روز به اندازه حتی دو انگشت نخورم انگار یه چیزی گم کردم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
بیام به منم بده 😭 منم عاشق قره قوروت هستم خوش بحالت 

تهرانی ؟

بیام به منم بده 😭 منم عاشق قره قوروت هستم خوش بحالت 

کجایی هستی؟

مادربزرگم میگه سردیجات توی بارداری باعث میشه بچه غشی بشه اصطلاحا

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706