2737
2734
عنوان

دلم گرفته بدجور

132 بازدید | 15 پست

چند وقت مامانم از شهرستان اومده بود پیشم بود بعد رفتیم شهرستان عقد دخترخالم دیگ مامانم رفت شهر خودشون من برگشتم خونمون تنهام الان دلم خیلی گرفته زیاد فامیل ندارم اینجا تنهام داداشامم هستنا ولی راهشون دوره دارم دق میکنم شوهرمم سرکاره

عزیزم خو ی دوستی چیزی پیدا کن با هم برید بیرون و اینا

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم  مثل شمام     پدرمم  تازه  ازدست دادم   و  بخاطر  اب و هوای شهرستانمون  ک پسرم  الرژی  داره  اومدم  خونمون    و دلمم  گرفته   از مامانم دورم   لعنت ب غربت   ک  باعث شد پدرم  رو  زیاد  نبینم  و...‌

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

کتاب بخون

نمیخوای کتاب بخونی کتاب گویا گوش کن 

نمیخوای پادکست گوش کن ببین چ موضوعاتیو بهش علاقه داری پادکستشو پیدا کن گوش بده

درس بخون

برو سر کار

برو کلاس هنری

کلاس ورزشی

کلاس زبان

کلا ببین چی دوست داری اونکارو کن

این عمرته همینجوری داره میگذره 

نباید ی روزت شکل روز قبلت باشه حتی 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738
کتاب بخون نمیخوای کتاب بخونی کتاب گویا گوش کن  نمیخوای پادکست گوش کن ببین چ موضوعاتیو بهش علا ...

انقد الان کار خونه دارم ولی حالم خوب نیس نمیتونم پاشم کارامو کنم ینی فکرم خرابه 

بانو دیگه اکثرا آدم ها همین مشکل شما رو دارن باید تحمل کرد و با این مسئله کنار اومد ولی برا کمرنگ کردنش خودتون رو به یک کار مشغول کنید هرچقدر فکرش رو بکنید بیشتر دلتنگ میشید. 

منم  مثل شمام     پدرمم  تازه  ازدست دادم   و  بخاطر  اب و ه ...

وای چقد دلم‌گرفت از حرفتون و گریم گرفت ینی اگ بعد ۱۲۰ سال یکدومشونو از دست بدم چقد افسوس میخورم ک زیاد ندیدمشون و همه عمرمون ب دلتنگی گذشت

انقد الان کار خونه دارم ولی حالم خوب نیس نمیتونم پاشم کارامو کنم ینی فکرم خرابه 

تا از جات بلند شی حسش میاد ! 

بلند شو گوشیتو بذار کنار ی آهنگی که دوست داریو پلی کن و یا علی

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
وای چقد دلم‌گرفت از حرفتون و گریم گرفت ینی اگ بعد ۱۲۰ سال یکدومشونو از دست بدم چقد افسوس میخورم ک زی ...

منم  کارم   سه هفته  ست  همینه  میگم  مگه   چقدر ادما عمر میکنن  ک از هم  دور باشیم   😢😭😭😭😭   تا میتونی برو پیششون  یا دعوت  کن بیان  خونت  انشالله همیشه  سایه ش  بالاسرتون  باشه   ولی   الان قدر بدون مثل من  کارت نشه  اه و حسرت  

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
2706