2703
2553

قرص زینک بخور خیلی خوبه 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زینک بخور 

تو حمام شونه نکن 

رنگ نکن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

زینک خوبه

من یه ندته قرص آهن و یدفولیک نیخورم خیلی خوب شده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2714
عزیزم موهام زبره شونه نکنم اصلا باز نمیشه گره میخوزه 

ماسک بگیر بزن مثل شامپو نرم ککنده نرم میشه راحت شونه میشه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
ماسک بگیر بزن مثل شامپو نرم ککنده نرم میشه راحت شونه میشه 

چه ماسکی عزیزم میشه بگی؟؟من هربار بخاطر زبری موهام نرم کننده میزنم واین بیشتر باعث ریزش میشه

همه زندگیم پسرمه 
چه ماسکی عزیزم میشه بگی؟؟من هربار بخاطر زبری موهام نرم کننده میزنم واین بیشتر باعث ریزش میشه

برو لوازم ارایشی ها بگو ماسک مو میخام برا نرم شدن 

یه مدل هست تو حمام موقع ابکشی میزنی به یرت واب میکشی تمام 

ویه مدل دیگه میای بیرون از حمام میزنی به سرت مالش میدی نرم میشه شونه میکنی 

نه عزیزم نه ماهه از شیر گرفتم توشیردهی انقدر زیاد نبود الاندر حد افتضاح داره میریزه

اها چون من خودم اولای شیردهی خیلی موهام میریخت شوهرم ازداروخونه واسم قرص کلسیم،بیکمپلس،زینک البته خارجیشو بگیری تاثیرش خوب بود