2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا سوال منم هست.جواب دادن منو هم لایک کنید😍

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2720
2714
توهمین پیجه برو اون داره

من اینستا ندارم فک کنم سیسمونی فروشیا دارن اگه پس نده خوبه من گفتم یکیشو بخرم الگو کنم بدم مامانم بدوزه ازروش خدایی دیگه نمیشه پوشک کرد

مزخرفه 

با یه با ادرار میده بیرون 

داخلش پلاستیک هست که پاره میشه زود

لبه ها خیس میشه میاد تا بیرون لباس و فروش..

رو کثیف میکنه

من که پنج تا مادرم گرفته بود همه رو انداختم دور

هیچی پوشک کامل نمیشه 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
من میخواستم کهنه بخرم کهنه کنم..نمیدونم دیگه

اره منم گفتم کهنه میکنم اما ماه های اول بچه خیلی پیپی میکنه و ادرار روزی ۸بار پیپی باید بکنه طبیعیش ادم پس نمیاد بعدم کهنه های الان خیلییییی نازکه بیخوده من روسیسمونی بچم بود خ.ب بود جنسش دوسال بعد همون مارکو خریدم نازک یبارم میشوری نخاش باز میشه لاش دوتا روهم مینداختم فک کنم پارچه متخال بخری بهتره 

من میخواستم کهنه بخرم کهنه کنم..نمیدونم دیگه

پلاستیک گره ای بگیر بهتره

این مامی ها پارچه و پوشک تکون میخوره توش 

نابود میکنه همه چیزو 😤

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨